Lewandowscy urządzili pokój dla dziecka. "To będzie piękne i ekskluzywne wnętrze"

Anna Lewandowska lada moment rodzi. Razem z Robertem przygotowali już pokoik dla dziecka.

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia i poczynili już ostatnie przygotowania do przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. W swoim mieszkaniu w Monachium urządzili dla malucha pokój zgodnie z najnowszymi trendami. "Flesz" zapewnia, że to bardzo stylowe wnętrze i trudno w to nie uwierzyć - w końcu trenerka rozpoczęła kompletowanie wyprawki od wizyty w jednym z najmodniejszych warszawskich sklepów z akcesoriami dla dzieci Muppet Shop.

To będzie piękne i ekskluzywne wnętrze. Ania kocha piękne przedmioty i dla swojej córeczki wybiera oryginalne, designerskie gadżety - mówił w rozmowie z "Fleszem" znajomy pary. Ania śledzi trendy w wystroju wnętrz i nie wybiera do pokoiku córki rzeczy różowych ani intensywnie kolorowych. Stawia na minimalizm i stonowane barwy: biel, czerń i szarość

Z kolei "Świat&Ludzie" informuje, że na ścianach pokoju przyszła mama powiesiła obrazki z Kubusiem Puchatkiem, a w honorowym miejscu stanęło białe łóżeczko skręcone przez Roberta.

Pokój będzie przytulny i gustowny - podsumowuje tabloid.
Zobacz wideo

WJ