Eva Mendes nie towarzyszyła Ryanowi Goslingowi na żadnym rozdaniu nagród. Teraz pierwszy raz od miesięcy wystąpiła publicznie

Eva Mendes unika publicznych wystąpień. W miniony czwartek pierwszy raz od miesięcy pojawiła się na oficjalnej imprezie.

Ryan Gosling jako odtwórca głównej roli w hitowym "La La Land" był obecny na niemal wszystkich tegorocznych rozdaniach nagród filmowych. Na żadnym jednak nie towarzyszyła mu partnerka i matka jego dzieci, Eva Mendes. Zabrakło jej nawet na tej najważniejszej ceremonii - Oscarach. Potem wyjaśniła, że przyczyna jej nieobecności jest bardzo prosta: zamiast brylować na czerwonym dywanie, woli spędzać czas z córkami: 2-letnią Esmeraldą i 11-miesięczną Amadą Lee.

W czwartek zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na otwarciu sklepu "New York & Company" w Miami, dla którego zaprojektowała imitowaną kolekcję ubrań. Aktorka zaprezentowała się w turkusowej, zwiewnej sukience na jedno ramię własnego projektu, którą można kupić na stronie sklepu za 99,95$ (ok. 400 zł).

nyandcompany.comnyandcompany.com Screen z nyandcompany.com

Kolekcję swojego autorstwa gwiazda reklamuje w urokliwej sesji zdjęciowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Mendes wygląda świetnie, a po ciążowych krągłościach nie został nawet ślad. Aż szkoda, że tak rzadko możemy ją widzieć na czerwonym dywanie.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.