Ryan Gosling nigdy nie zabiera żony na czerwony dywan. Dlaczego? Eva wyjaśnia. "Ludzie nie wiedzą tego o mnie, ale..."

Ryan Gosling i Eva Mendes są ze sobą od 5 lat, ale nigdy nie pojawiają się razem na branżowych imprezach. Aktorka wyjaśniła, dlaczego.

Eva Mendes jest piękną aktorką, Ryan Gosling to bardzo przystojny aktor. Kiedy okazało się, że ta dwójka jest razem, fani cieszyli się, że będą mogli oglądać ich razem. Niestety, nie mogą. Gwiazdy zawsze pojawiają się na imprezach oddzielnie, a nawet na Oscarach Ryanowi nie towarzyszyła ukochana tylko siostra.

W wywiadzie dla magazynu "Shape" Eva wyjaśniła, dlaczego nie pozuje u boku męża, ale też od urodzenia dziecka właściwie nie pojawia się na czerwonym dywanie:

To, czego ludzie o mnie nie wiedzą, to to, że kocham spędzać czas w domu - przyznała. - Zamiast podbijać gale wolę spędzać czas z moimi córeczkami.

I oto cały sekret. Mendes to domatorka, a dzieci są dla niej najważniejsze. Ale serio, zrezygnować z pojawienia się na Złotych Globach czy Oscarach z Ryanem? Nie jesteśmy pewne, czy to tłumaczenie do końca nas przekonuje.

JM

Więcej o:
Komentarze (10)
Ryan Gosling nigdy nie zabiera żony na czerwony dywan. Dlaczego? Eva wyjaśnia. "Ludzie nie wiedzą tego o mnie, ale..."
Zaloguj się
  • Gość: ludi

    Oceniono 10 razy 6

    Jasne że wam takie wytłumaczenie nie starcza skoro sami byście rodzoną matkę zabili za 1 zdjęcie na czerwonym dywanie...

  • Gość: piękny lolo

    Oceniono 24 razy -16

    Jasne, po prostu nie trzyma moczu i musi być blisko kibla zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX