Do sieci trafiło wideo z Williamem imprezującym z tajemniczą kobietą. Reakcja Kate? Tego można było się spodziewać

Jak donosi magazyn "Vanity Fair", przez imprezę na wakacjach we Francji, książę William może mieć problemy w małżeństwie.

Książę William parę dni temu wybrał się z grupą przyjaciół na narty do Francji. Najpierw brytyjskie tabloidy komentowały jego wspólne zdjęcia z dwoma pięknymi modelkami, potem nie lada poruszenie wywołało nagranie z klubu, na którym William dal się ponieść muzyce na parkiecie, a w dodatku obejmował niezidentyfikowaną kobietę. 

Książę William w klubie w Verbier w SzwajcariiKsiążę William w klubie w Verbier w Szwajcarii Screen z YouTube.com/Daily Mail

Jak można było się spodziewać, nagranie dotarło do księżnej Kate. Niespodzianką nie może być również to, że zachowanie męża jej się nie spodobało. Księżna już wcześniej była zdenerwowana na Williama za to, że wybrał się na wakacje, kiedy ona i reszta rodziny brała udział w obchodach Commonwealth Day, bardzo ważnym dniu w kalendarzu rodziny królewskiej. 

To była jego decyzja, by jechać wtedy na wakacje, ale Kate jej nie poparła i nie spodobały się jej jego wybryki na miejscu. Myślała, że czasy imprezowania z kolegami ma już dawno za sobą. Pewnie uzna to za poniżające, a William będzie musiał się z tym zgodzić - zdradza źródło magazynu "Vanity Fair". 

Myślicie, że faktycznie może mieć problemy? ;)

embed

EK

Zobacz wideo
Więcej o: