Anna Lewandowska zmienia dietę kolejnej gwiazdy. To ostatnia osoba, o której byśmy pomyśleli. "To ten sam człowiek, który maluje sobie...". Tak, to on!

Kolejna gwiazda zdecydowała się podążać według "zdrowego planu" Anny Lewandowskiej. Do głowy by nam nie przyszło, że żywieniową rewolucję z żoną "Lewego" przeprowadzi też... Nergal.

Anna Lewandowska pomaga zapanować nad dietą tysiącom Polaków. Z jej rad dotyczących zdrowego żywienia i z ułożonych przez nią planów posiłków korzystają też znane osoby. Do ich grona dołączyła kolejna. Nie mamy tu jednak na myśli żadnej z WAG's czy sportowca, lecz.... Adama Darskiego.

 

Nergal wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z całą półką zastawioną produktami ze sklepu Anny Lewandowskiej Foods by Ann. Wygląda również na to, że lider Behemota postanowił o zdrowie zadbać globalnie. Zmienił dietę, ale także zaczyna treningi w kompleksowym centrum przygotowania sportowego.

Czasami nie mogę uwierzyć, że to ten sam człowiek, który maluje sobie twarz na czarno i śpiewa takie piosenki jak "Antichristian Phenomenon" - napisał zagraniczny fan Nergala.

No właśnie, my też mamy problem z tym samym...

embed

ZI