Eurowizja 2017. Rafał Brzozowski wygwizdany na scenie. Jest jego komentarz: Pozostał niesmak

Rafał Brzozowski został wygwizdany podczas krajowych eliminacji do Eurowizji. Artysta skomentował całą sytuację.

Rafał Brzozowski i jego udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji wzbudzał wiele emocji. Powód? Konkursowa propozycja wokalisty, ballada "Sky Over Europe", nie zyskała - delikatnie mówiąc - sympatii odbiorców. Internauci zarzucali Brzozowskiemu, że utwór jest słaby, ma niezbyt nowoczesne brzmienie i... za późno trafił na serwis YouTube, co uniemożliwiło oddawanie na niego głosów. 

Czyżby to było powodem nieprzychylnego zachowania publiczności w stosunku do piosenkarza podczas sobotnich preselekcji? Gdy Alicja Węgorzewska przyznała mu najwyższą liczbę punktów, dały się słyszeć gwizdy i buczenie. Mimo negatywnych recenzji internautów, Brzozowski zajął w konkursie 2 miejsce, a więc uplasował się tuż za Kasią Moś.

Sam zainteresowany podziękował w mediach społecznościowych za wsparcie, a także odniósł się do całej sytuacji.

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie mile słowa i bardzo dużą ilość głosów. Dzięki Wam zająłem bardzo wysokie 2 miejsce. Gratuluję Kasi Moś zwycięstwa i życzę powodzenia w Kijowie. Pozostał mi tylko mały niesmak w zachowaniu niektórych osób podczas koncertu i wyników. Szkoda, że nie można czasem z szacunkiem dla innych rywalizować. Gratuluję pozostałym artystom świetnych występów i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za głosy i wsparcie. Jest 2 miejsce więc cieszę się bardzo . Wszystkiego dobrego!

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Posypało się mnóstwo ciepłych słów:

2 miejsce! Było "tak blisko". Gratulacje!
I tak jesteś najlepszy.
Nic się nie przejmuj, występ był genialny.

Nie zabrakło też krytyki:

Nie dziwię się, że publiczność buczała. Przyznam szczerze. Piosenka była słaba i nudna. A głosy były tylko dla NAZWISKA. A nazwisko na Eurowizji się nie liczy, bo i tak nikt nikogo nie zna.

A jakie jest Wasze zdanie? Według nas konstruktywna krytyka jest zawsze wskazana, ale buczenie czy gwizdy to po prostu przesada.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (21)
Eurowizja 2017. Rafał Brzozowski wygwizdany na scenie. Jest jego komentarz: Pozostał niesmak
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 19

  Kto na niego głosował, że zajął tak wysokie miejsce! Szok

 • wadera3

  Oceniono 21 razy 13

  Moje zdanie jest takie, że nie mam pojęcia kto to jest Rafał B, oraz Kasia M. I nie wiem czy koniecznie muszę to wiedzieć.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  Tak niski poziom ze nie było na kogo głosować. Michał Szpak podniósł poprzeczkę i nikt mu nie dorównuje

 • hihot.md

  Oceniono 13 razy 9

  Atencyjna kurtyzana szuka wyłącznie poklasku. Krytyka niewskazana, kurtyzana płacze.

 • Maciej M

  Oceniono 9 razy 7

  mnie to gila,szczerze powiedziawszy....

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Zadufany w sobie dupek, który kpi z widowni i słuchaczy- należało mu sie to buczenie. teraz wiec co się o nim mysli!

 • anna zmija

  Oceniono 1 raz 1

  Cieszę się ,że wygrała wokalistka z najlepszym wokalem.Na preselekcjach Kasia była faworytką i dlatego też ona pojedzie do Kijowa .Dziwię się też ,że taki przeciętny wokalista jakim jest Rafał Brzozowski puszczany jest często we wszystkich stacjach radiowych a Kasi Moś nie usłyszysz w żadnej .chociaż wokalem bije go na głowę.

 • Gość: michał

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie co wyscie zwariowali ?takich głosów jak Brzozowski są tysiące.Kasia życzę ci wszystkiego najlepszego daj z siebie wszystko i nie ważne jakie będzie miejsce.Ja będę trzymać za ciebie kciuki reprezentujesz Polskę więc powodzenia.żal mi ciebie się zrobiło te porównania do Michała itp...jemu się udało zaczarować publicznosć to może i tobie się uda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX