Eurowizja 2017. Takiej krytyki konkursu nie było już dawno. Janowski: Żałuję, że nie możemy głosować na Szpaka. Internauci jeszcze ostrzej

Kasia Moś wygrała krajowe eliminacje do Eurowizji i to ona zaśpiewa w maju w Kijowie. W sieci rozgorzała dyskusja, czy to na pewno była najlepsza decyzja. Posypały się też negatywne komentarze odnośnie ogólnego poziomu konkursu.

Kasia Moś była faworytką krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji i to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w Kijowie z piosenką "Flashlight". Niestety, na ogólny poziom konkursu w sieci posypały się gromy. Sam Robert Janowski, który znalazł się w gronie jurorów, przyznał:

Żałuję, że nie możemy głosować na Michała Szpaka.

Te słowa nie pozostawiają więc wątpliwości, że rzeczywiście w eliminacjach nie było zbyt wielu mocnych występów. To pojawienie się na scenie Szpaka wzbudziło zdecydowanie najwięcej emocji i rozgrzało publiczność, która zaśpiewała z nim a capella ostatnie frazy piosenki.

Szpaka nikt nie przebije, nie mamy w tym roku żadnych szans - piszecie na naszym facebookowym fanpejdżu.

A co do samego występu zwyciężczyni: publiczność zareagowała na niego entuzjastycznie, ale ostateczne wyniki głosowania wywołały kontrowersje. Jedni chwalili talent wokalistki, inni zwracali uwagę na słaby wybór piosenki. Pojawiły się też głosy, że owszem, Moś była najlepsza, ale nie miała za bardzo z kim konkurować.

Zaprezentowała się najlepiej, a że nie było z czego wybierać, to już inna bajka...
Może i była najlepsza, ale świata nie zawojuje i to każdy wie.
Tragiczne to jest, któryś już raz słucham i nie jestem w stanie zanucić nawet kawałka, refren najgorszy. Jak przejdziemy w tym roku do finału, to tylko dzięki głosom diaspory.

Nie zabrakło jednak i pozytywnych opinii

Piękna, utalentowana bardzo trzymałem za nią kciuki i strasznie się cieszę! Niech jedzie dziewczyna, niech pokaże się światu.

A jakie jest Wasze zdanie?

AW, WJ

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (190)
Eurowizja 2017. Takiej krytyki konkursu nie było już dawno. Janowski: Żałuję, że nie możemy głosować na Szpaka. Internauci jeszcze ostrzej
Zaloguj się
 • Gość: pit

  Oceniono 158 razy 96

  KOMPLETNE DNO, LEPIEJ NIE WYSYLAC NIKOGO, PRZYNAJMNIEJ NIE BEDZIE WSTYDU

 • Gość: Hehe

  Oceniono 127 razy 79

  Taki mamy narodowy gust,najlepszą aktorką zostaje panienka z reklam a na Eurowizje wysyłamy panienkę z reklam i Playboya....

 • Gość: Maria

  Oceniono 98 razy 74

  Nie oglądałam,ale po zakończeniu puściłam nagranie.Słucham i słucham i czekam na te rewelacje,a tu nic!Nie powaliło mnie.!Myślę,że jest słabe i nie powali również Europy!W ubiegłym roku piosenkę Szpaka słuchałam z zapartym tchem i to było coś!Marne szanse na jakąś dobrą pozycję .

 • Gość: zxc

  Oceniono 64 razy 46

  Carmell była najlepsza... klimat, głos , melodia. Jak zagraniczny wykonawca.
  Mos ma głos ale piosenka to wycie.

 • Gość: PL

  Oceniono 76 razy 44

  Nie wiem czy Kasia zawojuje ten świat .. ale ten kto to napisał nie zawojuje nawet wiochy w której mieszka i tego jestem pewna

 • year68

  Oceniono 47 razy 43

  Najpierw powinny być podane wyniki widzów, a potem wyniki jury. To nie jest konkurs w którym poszukujemy talentów, to jest konkurs na którym talent wykonuje utwór przebój. Kto lansuje tego typu utwory? W Polsce od lat opieramy się na stylu Celine Dion. Widzieliście na światowych listach przebojów jakieś polskie utwory? Pomimo pewnych niedociągnięć powinna pojechać Carmel. Jak utwór jest wpadający w ucho i profesjonalnie wykonany, to nawet polityczne głosowanie nie jest w stanie tego zmienić szanowne jury.

 • augenthaler

  Oceniono 41 razy 31

  Nie oglądałem tego, ale trafiłem w necie na zdjęcie zwyciężczyni. I odkryłem, że to pani z reklamy, która mnie strasznie irytuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX