"Rolnik szuka żony". Grzesiek pochwalił się "najlepszym prezentem urodzinowym". Żona: Wiem, że czasem jestem złośnicą

"Rolnik szuka żony". Grzesiek obchodził urodziny z dala od domu. Na szczęście mógł jednak liczyć na żonę. Prezent od niej spodobał mu się.

"Rolnik szuka żony". Tegoroczne, 31. urodziny, były dla Grześka z 2. edycji programu o tyle wyjątkowe, że po raz pierwszy świętował je jako ojciec. Niestety, nie mógł tego zrobić w domu, ponieważ w tym czasie był na wyjeździe. Na szczęście żona nie zapomniała o nim i podarowała mu, jak się potem pochwalił na Facebooku, "najlepszy prezent urodzinow".

W dniu Twoich urodzin dziękuję Ci, że jesteś... moim cudownym mężem, przyjacielem, kochanym i opiekuńczym tatą. Taki człowiek to największy skarb. Wiem, że czasami jestem złośnicą i dużo wymagam. Kochanie, życzę Ci dużo zdrowia i radości z naszej codzienności. Kocham Cię!!! Kocham... - napisała mu Ania.

Fanów wzruszyły życzenia Ani.

Piękne te życzenia, oj piękne... Widać, że się bardzo kochacie... I życzę jeszcze większej miłości i dużo szczęścia... Taka żona to skarb.
Rodzinka kochająca się to największy skarb.

Były także życzenia od fanów.

Wszystkiego Najlepszego, Grzesiu.
Dużo miłości na następne lata - pisali.

Grzesiek i Ania to jedna z najciekawszych par ze wszystkich polskich edycji programu "Rolnik szuka żony". Grzesiek wiedział już na początku, jak tylko zobaczył zdjęcie Ani, że to ta jedyna. Potem w programie Ania praktycznie nie miała konkurencji, a po jego zakończeniu wzięli ślub i niedawno doczekali się dziecka. Są bodaj jedyną parą, której wszystko od początku układało się wręcz idealnie. I oby tak już było zawsze.

JZ

Więcej o: