Nicole Kidman w najbardziej kontrowersyjnej sukni. "Była główną atrakcją na gali". Świat mody zachwycony, internauci KPIĄ. "To tłusty czwartek?"

Nicole Kidman na gali SAG Awards pokazała się w zielonej kreacji Gucci. Suknia wywołała skrajne emocje. Jedni uważają, że to arcydzieło, a inni, że porażka. Oceńcie sami.

 Nicole Kidman dzięki swojej roli w filmie "Lion. Droga do domu" jest nominowana do większości filmowych nagród. Aktorka to stała bywalczyni czerwonych dywanów, na których króluje lub zalicza spektakularne wpadki. Tym razem zrobiła wyjątek - jej suknia jest na tyle kontrowersyjna, że pojawiła się zarówno w rankingach najlepiej, jak i najgorzej ubranych gwiazd gali.

Była główną atrakcją gali. Ale czy z właściwego powodu? - zastanawia się "Red Carpet Fashion Awards". - Papugi na ramieniu wyglądały nieco zbyt teatralnie, jednak kolor jest wręcz stworzony dla aktorki.
Dziękujmy Bogu za to, że ona nie boi się ryzykować - zachwyca się vogue.com. - Postawiła na show, a jej suknia sprawiła, że nikt nie patrzył na pozostałe kreacje. To właśnie kochamy!

Internauci byli nieco mniej przychylni modowym eksperymentom gwiazdy:

Dlaczego Gucci zrobiło to Nicole? Nieeeeee - pisali na Twitterze.
Wygląda jak tłusty czwartek. Kiedy ludzie zrozumieją, że mniej oznacza więcej?

A jak Wam podobała się kreacja? Dajcie znać głosując w sondzie.

JM

 

Jak Nicole Kidman wyglądała w kreacji Gucci?
Więcej o: