Reporter przedstawił młodzieży wizerunki znanych osób. "Grzegorz Cugowski" i "Nie kojarzę typka" [WIDEO]

Liderem Republiki był Grzegorz Cugowski? Kasia Kowalska to Kasia Wilk? Młodzi ludzie mieli ogromne problemy z rozpoznaniem na zdjęciach znanych i cenionych postaci ze świata muzyki i filmu.

Czy jest w Polsce ktoś, kto nie zna Bogusława Lindy, Jerzego Stuhra albo Edyty Bartosiewicz? Owszem, całkiem spora grupa młodych ludzi, dla których wspomniani artyści to kompletna egzotyka. Ze znanych Edyt kojarzą tylko Edytę Górniak, a za byłego lidera Republiki uważają Grzegorza Cugowskiego (!).

Nie wierzycie? To przygotujcie się na szok. Reporter serwisu naTemat udowodnił, jak niewiele młode pokolenie wie o osobach, których znajomość dla starszych jest równie oczywista, co śnieg w górach.

Mało wrażeń? To wciskamy głębiej pedał gazu. Bo oto pod filmem pojawiły się m. in. takie wpisy:

O co wam chodzi? XD Jak dla mnie prawie wszyscy to NO NAME.
Ale przecież nie każdy musi interesować się muzyką. Nie rozumiem idei robienia "prześmiewczych" sond, gdzie wybiera się tych co "he he gimby nie znajo".
Przesadzacie, nie było tak źle!

Też byście bronili młodzieży, która nie ma pojęcia, kim jest Jerzy Stuhr a Grzegorzowi Ciechowskiemu nadaje nazwisko Cugowski? Bo jeżeli nie, to zapewne solidaryzowalibyście się z autorami poniższych komentarzy:

Swoje dzieciory bym udusił. Ale z tych tylko się uśmiałem. Takie czasy nastali!!!
Nie mogę uwierzyć w to, co zobaczyłam! SZOK.
Wstyd i hańba. Jak można ich nie znać.

A Wasze zdanie? Dajcie znać w sondzie, co o tym sądzicie.

Co sądzicie o wynikach tej sondy ulicznej?