Katie Holmes rzadko pokazywała zęby. Nie bez powodu. Teraz ma NOWE. "Wydała na nie zawrotną sumę". Ale różnica!

Katie Holmes rzadko uśmiecha się, pokazując zęby. Teraz z pewnością się to zmieni. Wydała na nie podobno 20 tys. dolarów.

Katie Holmes ostatnio nie wyglądała najlepiej, co komentowane było w zagranicznych mediach. Spekulowano nawet, czy aktorka nie poddała się żadnym zabiegom chirurgicznym. Tym razem pojawiły się plotki, że gwiazda postanowiła zabrać się za swoje uzębienie. Nie bez powodu. Gdy się uśmiecha, można zobaczyć piękne, białe i proste zęby.  Ponoć zapłaciła za nie niemałą fortunę, bo aż 20 tys. dolarów, o czym rozpisywał się "National Enquirer".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Nieustannie zgrzytała zębami w nocy i były one w fatalnym stanie. Była tego świadoma i dlatego często uśmiechała się z zamkniętymi ustami. Chciała w końcu zacząć uśmiechać się szeroko i wydała na to naprawdę dużą sumę - zdradza w rozmowie z tabloidem anonimowe źródło.

W innych tytułach znalazły się już wypowiedzi znajomych gwiazdy, którzy zapewniają, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, a Holmes nigdy nie miała kompleksów z powodu swojego uśmiechu. Patrząc jednak na jej najnowsze zdjęcia, trudno nie zauważyć, że jej zęby wyglądają o niebo lepiej. Wielu przypomina też złośliwie, że aktorka wielokrotnie była wymieniana w gronie osób z najbrzydszymi uśmiechami w Hollywood. Czyżby więc było w tym ziarno prawy?

AW

Więcej o:
Komentarze (12)
Katie Holmes rzadko pokazywała zęby. Nie bez powodu. Teraz ma NOWE. "Była w stanie wydać na nie zawrotną sumę". Ale różnica!
Zaloguj się
 • Gość: abi

  Oceniono 35 razy 33

  ale ona nadal ma swoje zeby, nie widac za bardzo roznicy

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 17

  ma piękne, naturalne i WŁASNE zęby, tylko trochę je wyprostowała. chwali się to, że nie wybieliła ich za bardzo.

 • Gość: boyscout

  Oceniono 1 raz 1

  20 tys nie jest duza suma , chyba ze robila w Meksyku, w USA zmiana gory kosztuje okolo 50 tys dol

 • Gość: alicja

  Oceniono 6 razy 0

  Młynarska młodsza i Schetyna mają zębiska z zemsty stomatologa.

 • Gość: trolololo

  Oceniono 2 razy -2

  Niestety ona ma taki typ urody, że już teraz wygląda jak stara baba. Więc zmiany w szczenie na długo nie pomogą. Po prostu to dopiero początek zabawy chirurgów plastycznych z Katie. ;-)

 • Gość: kawal sukinsyna

  Oceniono 2 razy -2

  niech pokaze jak se wagine pozszywala...

 • Gość: gośc gość

  Oceniono 28 razy -10

  a co jest w tym chwalebnego? co jest złego w białych zębach? Nie ma czegoś takiego jak ZA białe zęby, jeśli koś ma pieniądze i może sobie pozwolić na to, żeby zafundować sobie zabieg wybielania to jest jego sprawa, a wmawianie wszystkim , że to jest złe i nie dobre jest głupie. Chcesz to chodź sobie z żóltymi zębami ale nie żałuj innym, jeśli mają troche inne poczucie estetyki. Problem jest wtedy kiedy ktoś ma zaniedbane , nieleczone i żólte zęby a nie kiedy ktoś ma piękne, estetyczne implanty. Co za zacofany kraj...dobrze, że w większych miastach kobiety zaczynają rozumieć jak korzystać z dobrodziejstw postępu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX