Kim Kardashian pierwszy raz publicznie po napadzie w Paryżu. Zmieniło się naprawdę dużo. Spodziewalibyście się po niej takiego stroju?

Kim Kardashian zjawiła się w Dubaju na seminarium makijażu. To jej pierwsze wyjście publiczne od czasu kradzieży w Paryżu.

Kim Kardashian po wielotygodniowej nieobecności w mediach wreszcie wróciła do pracy. Jej pierwsze publiczne wyjście po napadzie w Paryżu odbyło się w Dubaju podczas seminarium makijażu, którego głównym gościem, a jednocześnie modelką prezentującą makijaż, była właśnie Kim. Seminarium pierwotnie miało się odbyć 14 października, jednak ze względu na zajście w Paryżu jego data została przełożona.

Wydarzenie zgromadziło mnóstwo miłośniczek i miłośników makijażu, wśród których była Jessica Mercedes, której udało się zrobić z celebrytką selfie.

Tym, co zaskakuje, jest nowy styl Kim Kardashian. Już zdjęcia z Instagrama gwiazdy sugerują, że jej wizerunek stał się bardziej skromny i "przyziemny", a stylizacja z wizyty w Dubaju tylko to potwierdza.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kim pozowała do zdjęć w zwykłym, białym topie na ramiączkach i podartych jeansach. Na ten nietypowy wygląd zwracały uwagę zachodnie media.

Liczy się tylko twarz! Podczas seminarium Kim pokazała się w skromniejszym wydaniu, żeby nie rozpraszać Mario - czytamy na DailyMail.com.

Myślicie, że jeszcze wróci do swojego dawnego stylu?

MK

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Kim Kardashian pierwszy raz publicznie po napadzie w Paryżu. Zmieniło się naprawdę dużo. Spodziewalibyście się po niej takiego stroju?
Zaloguj się
  • Gość: lol

    Oceniono 11 razy 9

    Szafiarka ze straszną twarzą ma selfie z aktorką porno, co za osiągnięcie!:)))

  • Gość: Misio

    Oceniono 7 razy 5

    Jest strasznie odważna że wraca do tego miasta w którym spotakła ją taka straszna tragedia ... Jest piękna i odważna .... Powinna zostać ambasadorem USA w San Escobar ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX