Kim Kardashian i Kanye West "bawią się w biednych"? Nowe zdjęcia oburzyły internautów. "Nie wiem, po co to robicie. Żałosne!"

Kim Kardashian opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, na których próbuje udowodnić, że z Kanye Westem prowadzą "zwykłe życie". Nie spodobało się to fanom pary.

Kim Kardashian przyzwyczaiła nas już do tego, że w mediach społecznościowych dosłownie epatuje swoim luksusowym życiem, o jakim mogą pomarzyć zwykli śmiertelnicy. Wielu twierdziło, że właśnie taka postawa ściągnęła na nią kłopoty i sprowokowała bandytów w Paryżu do rabunku. Po tym traumatycznym zdarzeniu celebrytka na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i jak widać, w Nowym Roku chyba zmieniła strategię.

Co mamy na myśli? Na jej Instagramie pojawiła się seria zdjęć, na których wraz ze swoim mężem Kanye Westem udają, albo przynajmniej usilnie starają się, że prowadzą normalne życie. Widzimy na nich rapera, jedzącego zupę pomidorową czy Kim opiekującą się dziećmi. Efekt wzmacnia filtr nałożony na fotografie, który sprawia, że wnętrza domu pary wyglądają naprawdę skromne. Ich fortunę zdradza jednak drobny szczegół, a mianowicie futrzane klapki marki Givenchy za około 2500 złotych, w których Kim wypoczywa na kanapie. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Starania pary niezbyt docenili fani, którzy gorzko komentowali zdjęcia.

Próbujecie żyć jak klasa średnia? Naprawdę nie wiem, po co to robicie?! Żałosne!
"Proste życie"? Jeszcze powiedźcie, że sprzedaliście całą swoją fortunę, a pieniądze oddaliście na fundację? Naprawdę, prawie się popłakałam ze wzruszenia.
"Kanye chodź poudajemy biednych ludzi ze względów estetycznych. Będzie fajnie". LOL!
Poudają biednych, a godzinę później opublikują zdjęcie "w drodze do Dubaju". Hahaha!
Mamy uwierzyć, że zeszliście na ziemię, bo próbujecie wyglądać na biednych? Jesteście tacy fałszywi!

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.