Małgorzata Kożuchowska wyglądała FENOMENALNIE. Ale cena stylizacji Was przerazi. Najtańsza była bluzka. "Jedyne" 3 tys.!

Małgorzata Kożuchowska na imprezie zorganizowanej z okazji 25-lecia obecności marki Avon na polskim rynku zachwyciła stylizacją, której cena może Was jednak przerazić.

Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką nowego zapachu Avonu Viva La Vita, więc nie mogło zabraknąć jej na konferencji marki. Gwiazda na tę wyjątkową okazję wybrała imponującą stylizację, w której zadała szyku.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

W głównej roli pojawiła się różowa bluzka z oryginalną peleryną marki Roland Mouret (cena około 3000 złotych), którą zestawiła z obcisłymi spodniami Merella. Całość dopełniły równie imponujące dodatki: beżowe platformy Aquazurra i skórzana torebka Louboutin za około 7400 złotych. Co prawda, gwiazda prezentowała się w tym zestawie rewelacyjnie, ale mamy wątpliwości, czy był on warty takiej ceny. Gdybyście chciały go bowiem odtworzyć, musiałybyście liczyć się z wydatkiem ponad 10 tysięcy złotych! Efekt robi jednak wrażenie.

A Wam, jak się podoba? Weźcie udział w sondzie!

AW

Jak Wam się podoba stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej?