Małgorzata Kożuchowska naraziła się fanom kontrowersyjnym zdjęciem. "Szkoda, że nie obdzierają ludzi żywcem ze skóry". Krytykuje Łepkowska

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie z zimowego wypadu na sanki. Takich komentarzy na pewno się nie spodziewała.

Małgorzata Kożuchowska stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami, dlatego regularnie dzieli się z nimi swoimi prywatnymi zdjęciami. Jedno z nich wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Aktorka wrzuciła do sieci fotografię, na której pozuje z futrzaną czapką na głowie.

Choć nie można mieć pewności co do materiału, z jakiego czapka została wykonana, internauci z góry założyli, że futro jest naturalne. Bez zawahania głośno potępili zachowanie aktorki.

Następna promotorka martwych zwierząt, które chciały żyć... Szkoda, że nie obdzierają ludzi żywcem ze skóry, tak jak tego biednego zwierzęcia na głowie Kożuchowskiej. WSTYD!
Bardzo lubię Panią, Pani Małgosiu, Pani osobę, role, urodę, talent - te rzeczy bardzo w Pani cenie. Podzielam jednak zdanie niektórych osób, że osoba o tak dużej wrażliwości promuje hodowle zwierząt na futra i przyczynia się do tak wielkiego cierpienia... To smutne.
Pani Małgosiu, czy Pani ma czapkę na głowie z prawdziwego futra? Wydaje się że tak. Okropieństwo, już nie będę oglądała filmów z Pani udziałem. Wszystko trzeba przemyśleć, nawet głupie selfie - pisali internauci.

Głos zabrała nawet Ilona Łepkowska, która nie chciała wierzyć, że futro nie jest sztuczne.

Małgosiu, prawdziwe futro?! - pytała.

Komentarz Ilony ŁepkowskiejKomentarz Ilony Łepkowskiej Screen z Facebook.com/Małgorzata Kożuchowska

Wiele osób domagało się odpowiedzi, jednak do tej pory Kożuchowska nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie. Na pewno nie jest jednak zachwycona tak negatywną reakcją. Zobaczcie, co mówiła niedawno w rozmowie z Plotek.pl na temat hejtu:

Zobacz wideo

MK

Więcej o: