Małgorzata Kożuchowska naraziła się fanom kontrowersyjnym zdjęciem. "Szkoda, że nie obdzierają ludzi żywcem ze skóry". Krytykuje Łepkowska

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie z zimowego wypadu na sanki. Takich komentarzy na pewno się nie spodziewała.

Małgorzata Kożuchowska stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami, dlatego regularnie dzieli się z nimi swoimi prywatnymi zdjęciami. Jedno z nich wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Aktorka wrzuciła do sieci fotografię, na której pozuje z futrzaną czapką na głowie.

Choć nie można mieć pewności co do materiału, z jakiego czapka została wykonana, internauci z góry założyli, że futro jest naturalne. Bez zawahania głośno potępili zachowanie aktorki.

Następna promotorka martwych zwierząt, które chciały żyć... Szkoda, że nie obdzierają ludzi żywcem ze skóry, tak jak tego biednego zwierzęcia na głowie Kożuchowskiej. WSTYD!
Bardzo lubię Panią, Pani Małgosiu, Pani osobę, role, urodę, talent - te rzeczy bardzo w Pani cenie. Podzielam jednak zdanie niektórych osób, że osoba o tak dużej wrażliwości promuje hodowle zwierząt na futra i przyczynia się do tak wielkiego cierpienia... To smutne.
Pani Małgosiu, czy Pani ma czapkę na głowie z prawdziwego futra? Wydaje się że tak. Okropieństwo, już nie będę oglądała filmów z Pani udziałem. Wszystko trzeba przemyśleć, nawet głupie selfie - pisali internauci.

Głos zabrała nawet Ilona Łepkowska, która nie chciała wierzyć, że futro nie jest sztuczne.

Małgosiu, prawdziwe futro?! - pytała.

Komentarz Ilony ŁepkowskiejKomentarz Ilony Łepkowskiej Screen z Facebook.com/Małgorzata Kożuchowska

Wiele osób domagało się odpowiedzi, jednak do tej pory Kożuchowska nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie. Na pewno nie jest jednak zachwycona tak negatywną reakcją. Zobaczcie, co mówiła niedawno w rozmowie z Plotek.pl na temat hejtu:

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (109)
Kożuchowska naraziła się fanom kontrowersyjnym zdjęciem. "Szkoda, że nie obdzierają ludzi żywcem ze skóry"
Zaloguj się
 • Gość: ma

  Oceniono 90 razy 64

  Zawsze mnie dziwił fenomen Kożuchowskiej - ani specjalnie zdolna, ani specjalnie ładna , ani mądra a wszędzie jej pełno....

 • Gość: figi

  Oceniono 100 razy 48

  Niech zniknie najlepiej ta obłudna falszywa gęba. Niech się zagnieździ u rydzyka.

 • dodosdontquack

  Oceniono 88 razy 36

  Tez robi mi sie niedobrze na widok futra. Wiadomo jak sie je pozyskuje, wiec niech jedyne co tu dziwi to zaskoczenie Kozuchowskiej, ewentualnie jej pustota umyslowa i proznosc.

 • Gość: MAREK

  Oceniono 72 razy 34

  P. Kozuchowskiej wspolczuje - zero prywatności i totalna Glupota w wykonaniu tej osoby!!!!!

 • mer-llink

  Oceniono 44 razy 32

  Tak się oburzacie (pewnie wszystko PiSmienni??) na aktoreczkę.
  A minister z Waszego Rządu, pan jak mu tam - Szypułko? - od Środowiska, a mąż Pani Premier (a jakże: pobożny katolik, Św Frnaciszek przy nim to pewnie wybuchowy bandzior byłby) tysiącami co roku morduja niewinne zwierzęta strzelając na polowaniach. I co? i nikt sie nie oburza???

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 66 razy 30

  Głupia baba, pozbawiona empatii (propagowanie umarłych zwierząt!), honoru (medal!) i talentu (ciągle taki sam głos Kaczora Donalda i uroda z bazaru - botox + skalpel!)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 36 razy 28

  Może futra pochodzą z fermy geotermicznej z Torunia? Te mają zezwolenie na rytualną hodowlę.

 • Gość: ww

  Oceniono 33 razy 21

  To ona ma jakichś fanòw?

 • aker66

  Oceniono 38 razy 16

  promowanie zabijania zwierząt oraz andrzeja dupy szkodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX