Ewelina Lisowska ma nowego chłopaka? "Od dawna się w niej podkochiwał". Znacie go dobrze!

Ewelina Lisowska na początku roku rozstała się ze swoim chłopakiem. Czy znalazła nową miłość? Media przekonują, że tak!

Ewelina Lisowska długo nie angażowała się w nowe relacje ze względu na przykry sposób, w jaki zakończył się jej poprzedni związek. Mówi się, że Lisowska rozstała się z klawiszowcem zespołu Afromental, Bartoszem Śniadeckim przez jego rzekomą zdradę z transseksualistką. Jak przekonuje Fakt.pl, piosenkarka wreszcie uporała się ze złamanym sercem i znalazła w nim miejsce dla nowego mężczyzny. Kim jest jej wybranek? To Damian Ukeje, zwycięzca pierwszej edycji "The Voice of Poland", który Lisowską miał podobno na oku już od 2015 roku.

On od dawna się w niej podkochiwał. Ale najpierw Ewelina była zajęta, a później, przez zdradę Bartka, miała złamane serce. Chodził jednak za nią, aż w końcu wychodził drogę do jej serca - wyznał znajomy Lisowskiej.

Wszystko wskazuje na to, że jego cierpliwość popłaciła.

Ewelinę ujęła jego stanowczość i determinacja. Uwierzyła, że skoro tak długo na nią czekał, to zakochał się na serio. Ma nadzieję, że wreszcie ktoś będzie traktował ją poważnie - czytamy dalej.

Na razie para nie obnosi się ze swoim związkiem, w sieci można znaleźć kilka zdjęć, które potwierdzają, że spędzają razem czas. Dzięki jednemu z podpisów wiemy, że Ukeje i Lisowska razem nagrywają też muzykę.

MK