J.Lo i Drake POTWIERDZAJĄ romans?! Jest nowe, wymowne zdjęcie. A Rihanna? To zrobiłaby KAŻDA wkurzona dziewczyna

Rihanna i Drake przez lata ze sobą kręcili, ale wygląda na to, że raper na dobre dał sobie spokój z gorącą Barbadoską. Przerzucił się na Jennifer Lopez? To ZUPEŁNIE nie podoba się jego byłej dziewczynie.

 Rihanna i J.Lo nigdy nie były przyjaciółkami, ale śmiało można powiedzieć, że gwiazdy się kumplowały. J.Lo była dla Rihanny rodzajem mentorki - Riri kilkakrotnie podkreślała, że podziwia jej twórczość. Wysłała jej nawet buty ze swojej autorskiej kolekcji - to w nich Lopez wystąpiła na planie teledysku do piosenki "Ain't your mama". 

Wspólne zdjęcie Drake'a (byłego Rihanny) i Jennifer może wydawać się niewinne, ale w mediach wciąż pojawiały się informacje, że ta dwójka spędza ze sobą mnóstwo czasu, a romans wisi w powietrzu. Co zrobiła Barbadoska? "Odfollowowała" Lopez! A jak wiadomo w świecie show-bizu (i nie tylko) jest to kara NAJWIĘKSZA. 

Krok Rihanny może okazać się uzasadniony, bo zarówno Jennifer , jak i Drake wstawili na swoje Instagramy kolejne wspólne zdjęcie. Widać na nim, jak raper trzyma piosenkarkę w swoich objęciach. I jest to zdecydowanie więcej niż wspólne selfie. 

 

Fani Drake'a nie są zachwyceni jego nagłym zwrotem uczuć. Wielu z nich w komentarzach wyrzuca mu, że Lopez jest od niego aż 17 lat starsza. Nie jest to oczywiście duży problem, zwłaszcza, że J.Lo wygląda lepiej niż większość 30-latek. Jednak wielu uważa też, że to nie fair wobec Riahnny.

Zgadzacie się z nimi?

JM