Weronika Rosati świętuje 50. urodziny ukochanego. A z nimi? Towarzyska ŚMIETANKA. Najciekawsze zdjęcie pokazała... Gessler

Weronika Rosati z ukochanym świętowała jego urodziny w restauracji Magdy Gessler AleGloria. Skąd to wiemy? To już zasługa restauratorki.

Weronika Rosati z Robertem Śmigielskim nie tworzą medialnego związku. Co prawda raz na jakiś czas aktorka przyjedzie z ukochanym na branżową imprezę, jednak próżno oczekiwać wspólnego pozowania na sponsorskiej ściance. 

W sobotę Śmigielski obchodził urodziny, a jego imprezę zorganizowano w restauracji Magdy Gessler AleGloria. Restauratorka na swój Instagram wrzuciła dwa grupowe zdjęcia. Znaleźli się na nich m.in. jubilat z ukochaną, gospodyni "Kuchennych Rewolucji", Grzegorz Markowski i Edward Miszczak. Jedną z fotografii na swoim koncie udostępniła też Weronika Rosati, co ciekawe wybrała tę, na której Śmigielski nie zmieścił się w kadrze. 

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Warto też zauważyć, że Magda Gessler była poniekąd uprawniona, by pochwalić się zdjęciem ze Śmigielskim, bowiem ona i ceniony ortopeda znają się nie od dzisiaj. To on z sukcesami leczył ją, gdy skręciła kostkę na wakacjach w Kanadzie. 

ZI