"Mam talent!" FINAŁ. Agnieszka Chylińska zrezygnowała z rockowych ciuchów na rzecz elegancji. Wróblewska: Duży plus

Dorota Wróblewska była zachwycona stylizacją Agnieszki Chylińskiej z sobotniego finału "Mam talent!". A jak Wam się podoba?

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła nas, że jej stylizacje są mocne, rockowe i z pazurem, jakież było więc nasze zaskoczenie, gdy w sobotnim finale "Mam talent!" piosenkarka wystąpiła w eleganckiej czarnej sukni do ziemi.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Chylińska w tak klasycznej odsłonie bardzo przypadła do gustu Dorocie Wróblewskiej, stylistce i specjalistce od wizerunku, która swoją opinią podzieliła się na Facebooku. Zwłaszcza duże uznanie znalazła u niej względnie nowa fryzura wokalistki. Piosenkarka z blondu zrezygnowała już w sierpniu tego roku.

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. Fryzura, tatuaże, ekspresja to spójna część osobowości artystki. Teraz lub ponownie widać charakter, a charakter to ważna rzecz. Blondynek mamy setki, a Chylińską jedną. Zmiana z blondynki na szatynkę na duży +. - napisała.

My dodamy od siebie, że suknia Chylińskiej jest jednak nie tylko elegancka, ale też baaardzo seksowna. Prześwitujące wstawki zrobiły swoje! A jak Wam się podoba?

ZI

Podoba Ci się Agnieszka Chylińska w eleganckiej odsłonie!
Więcej o: