Monika z "Rolnik szuka żony" nie związała się z Tomkiem. Wybrała JEGO. "Fajny jest, silny". A do tego... BARDZO przystojny [ZDJĘCIE]

Monika z "Rolnik szuka żony" znalazła drugą połówkę. Od niedawna jest związana z mężczyzną, który napisał do niej, gdy jeszcze trwał program.

Monika z programu "Rolnik szuka żony" wielokrotnie pokazywała, że jej uczucie do Tomka, którego wybrała spośród wszystkich kandydatów, nie jest niczym pewnym. Choć ostatecznie wydawało się, że chce mu dać szansę, podczas spotkania po dwutygodniowej rozłące powiedziała mu, że nie zdecyduje się na kolejny krok.

Nie mam dzisiaj odpowiedzi. Wiem, że jesteś wrażliwy chłopak, więc nie chciałabym cię skrzywdzić i dzisiaj ci nie odpowiem - mówiła.

Powodem rezygnacji ze związku z Tomkiem było to, że Monika poznała innego mężczyznę. W rozmowie z prowadzącą programu zdradziła, że jej nowym wybrankiem jest ktoś, kto wysłał do niej list, kiedy nadal trwały nagrania do programu.

To już trwa. Fajny jest, jest mocny, jest silny. Warto było, bo mi program pomógł. Co chciałam osiągnąć, to to osiągnęłam - wyznała.

Kamera przez chwilę uchwyciła zarówno list, jak i zdjęcie wybranka rolniczki, dzięki czemu już wiemy jak wygląda nowy partner Moniki. Więcej szczegółów na jego temat niestety nie zdradziła.

Wybranek Moniki z 'Rolnik szuka żony'Wybranek Moniki z "Rolnik szuka żony" Screen z TVP

 

Myślicie, że tym razem spotka ją szczęście i ułoży sobie z nim życie?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.