Kim Kardashian wróciła do mediów społecznościowych! "Nie mogła zawieść North". Ale zaraz, w tej kreacji chyba już ją widzieliśmy

Kim Kardashian na Halloween przebrała się za Dżasminę z bajki "Aladyn". W ślady sławnej mamy poszły jej urocze pociechy, Saint i North.

Kim Kardashian od czasu napadu w Paryżu unikała rozgłosu. Fani, którzy cierpliwie i wyrozumiale czekali na jej wielki powrót, mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Na stronie Kardashian za sprawą jej brata, Roba, znalazły się pochodzące z Halloween zdjęcia celebrytki z dziećmi. Jednym z nich pochwaliła się też na Instagramie Kris Jenner.

 

Kim postanowiła przebrać się za Dżasminę, North została jej mini wersją, a Saint wcielił się w najbardziej uroczego Aladyna. Troskliwa mama zadbała o wszystkie szczegóły - na jednym ze zdjęć dzieci siedzą na latającym dywanie, a obok nich stoi magiczna lampa, dzięki której można wezwać Dżina.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jeśli myślicie, że skądś to znacie, nie mylicie się. Kim wystąpiła w przebraniu na imprezie w 2009 roku.

Wiecie jak bardzo Kim kocha Halloween. Nie mogła zawieść North, gdy zobaczyła kostium mamy z przeszłości. North ma ostatnio fioła na punkcie księżniczki Dżasminy. Jako dobra mama, Kim włożyła swoje stare przebranie, żeby pasować do North! - napisał Rob.

Cieszycie się z powrotu Kim Kardashian do mediów?

MK