TVP 2 walczy o widzów. Tworzy odpowiedź na "Azja Express"? Pilotowy odcinek już w grudniu. Znane są pierwsze nazwiska gwiazd!

"Mów mi mistrzu" to program Telewizji Polskiej, który niedługo trafi na antenę. Mówi się, że swoim formatem będzie nieco przypominać "Azję Express". Czy będzie w stanie jej zagrozić?

"Azja Express" jest niekwestionowanym hitem wśród programów telewizyjnych tej jesieni. Produkcja TVN-u od początku wzbudzała wiele emocji, a te nie opadły nawet, gdy program opuściła ulubiona para widzów - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nic więc dziwnego, że inne stacje, zachęcone sukcesem tego typu formatu, szukają recepty na podobne powodzenie. Jak informuje "Party", TVP 2 jest właśnie w trakcie produkcji show, które ma być odpowiedzią na "Azję Express".

Program "Mów mi mistrzu" trafi do telewizji już w grudniu. Zobaczymy w nim gwiazdy, które będą brać udział w różnych improwizowanych scenach, a o swoich kolejnych "rolach" będą się dowiadywać na bieżąco.

Jest to show, w którym celebryci poddawani są wyzwaniom, mają do wykonania różne zadania. Trzy pilotowe odcinki zostaną wyemitowane w grudniu - powiedział dyrektor TVP 2, Marcin Wolski.

Za produkcję będzie odpowiedzialny Marcin Perzyna, który w swoim dorobku ma stworzenie programu "Hit Hit Hurra!". Znane są już pierwsze nazwiska gwiazd, które wystąpią w "Mów mi mistrzu". To Aleksandra Szwed, Katarzyna Glinka i Krzysztof Skiba.

Myślicie, że program ma szansę przebić popularnością "Azję Express"?

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.