Agnieszka Szulim REZYGNUJE z "Azja Express"?! "Lada moment usłyszymy, że jest w ciąży". Drugi sezon poprowadzi...

Agnieszka Woźniak-Starak podobno przygotowuje się do roli mamy. Jak czytamy w "Party", nie zamierza angażować się w żadne nowe projekty w telewizji. Tygodnik spekuluje "Azja Express"?

Agnieszka Woźniak-Starak już niedługo zostanie mamą? Jak informuje "Party", właśnie tego możemy się spodziewać już w najbliższym czasie. Według źródeł, na które powołuje się tygodnik, gwiazda TVN-u poprosiła ostatnio Edwarda Miszczaka o poważną rozmowę. Chciała poinformować go, że nie zamierza angażować się w żadne kolejne projekty zawodowe, aby dać sobie czas na założenie rodziny. Właśnie dlatego nie zobaczymy jej podobno w roli prowadzącej w drugim sezonie programu "Azja Express".

Lada moment usłyszymy, że Aga jest w ciąży. Zresztą zmieniła tryb życia. Ograniczyła używki, zdrowo się odżywia - wyznał znajomy gwiazdy w rozmowie z "Party".

Podobno prezenterka, przygotowując się do nowej roli, po sześciu latach powróciła nawet do jedzenia mięsa. Niedawno spędziła też sporo czasu na obozie sportowym z Ewą Chodakowską, gdzie nauczyła się, jak dbać o zdrowie i sylwetkę.

Kogo w takim razie zobaczymy w "Azja Express" zamiast Woźniak-Starak? Jak podaje "Party", główną kandydatką jest Hanna Lis, która wiele zyskała, rezygnując z kariery w dziennikarstwie informacyjnym. Informacji tej nie chciała jednak komentować stacja TVN.

Roześmiana, na luzie, w zwiewnych sukienkach - taką dziennikarkę widzowie chcą oglądać - przekonuje tygodnik.

Po udziale w programie nauczyła się dawać więcej swobody swoim dzieciom, dzięki czemu może się skupić tylko na swoim rozwoju.

Teraz może bez wyrzutów sumienia zająć się karierą. A prowadzenie kolejnej edycji "Azja Express" jest dla niej wymarzoną propozycją. Zwłaszcza, że Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała żalu - w końcu to ona sama poprosiła o trochę wolnego w TVN - czytamy w "Party".

Widzicie Hannę Lis w roli prowadzącej "Azja Express"?

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.