Maciej Zakościelny i Iza Miko przed laty byli parą. Ale to nie jej kibicuje w "Azja Express". Argumentuje: Niczego nie udaje. O kogo chodzi?

Maciej Zakościelny udzielił wywiadu na temat "Azji Express". Aktor chciałby, aby to Michał Żurawski wygrał program, mimo że bierze w nim udział także jego była dziewczyna.

Maciej Zakościelny i Iza Miko przez dwa lata tworzyli parę, wydawać by się mogło, idealną. Aktorka nawet przeprowadziła się dla swojego chłopaka do Polski, jednak związek nie przetrwał i w 2008 roku para ogłosiła rozstanie. Teraz Zakościelny jest w szczęśliwym związku z Pauliną Wyką, z którą doczekał się także dziecka.

Podczas ostatniego wywiadu dla "Party" aktor został zapytany o program "Azja Express". Jak się okazuje, Zakościelny jest wielkim fanem produkcji TVN. Podczas rozmowy zdradził, której z gwiazd kibicuje. Jeśli myślicie, że chciałby, aby to jego była partnerka wygrała wyścig, jesteście w błędzie.

Trzymam kciuki za mojego kolegę Michała Żurawskiego, fantastyczny duet tworzą ze swoim kolegą i fajnie, że on jest po prostu taki, jaki jest naprawdę, niczego nie udaje.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Maciej Zakościelny i Iza Miko przed laty byli parą. Ale to nie jej kibicuje w "Azja Express". Argumentuje: Niczego nie udaje. O kogo chodzi?
Zaloguj się
  • Gość: ala

    Oceniono 2 razy 2

    A co miał powiedzieć.Narazać się na plotki.

  • Gość: jolanta

    Oceniono 6 razy -2

    Paulina fajniejsza,gratulacje rodziny,powodzenia w pracy i zyciu osobistym Maciej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX