Kuba Wojewódzki broni Kaczoruk i wbija szpilę Majdanowi. Pisze też o Rozenek: Pokazał ją jako...

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka. W swym cotygodniowym felietonie "Mea pulpa" dla tygodnika "Polityka" skomentował odpadnięcie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana z programu "Azja Express". Zrobił to w swoim stylu.

Kuba Wojewódzki w felietonach "Mea pulpa" zazwyczaj ironicznie komentuje bieżące wydarzenia kulturalne i doniesienia ze świata show-biznesu. Nie byłby więc sobą, gdyby nie odniósł się do odpadnięcia Państwa Rozenek-Majdan z programu "Azja Express". W swym tekście odgryzł się Majdanowi za jego wcześniejszy przytyk:

Z programu „Azja Express” odpadli Małgorzata i Radosław Majdan. Szkoda. To pierwszy program pokazujący Małgorzatę we właściwej tonacji. Wyluzowanej i pyskatej. Dla Radka nie powinno być nowością, że dalej grają ci, których sędzia nie złapie na faulu – napisał w "Polityce".

Co miał na myśli showman? Majdan w jednym z odcinków "Azja Express" skrytykował Renatę Kaczoruk, prywatnie dziewczynę i prawie żonę Wojewódzkiego, za dość niesportowe zachowanie:

Kto ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - powiedział wówczas Majdan do Rozenek.

Mamy wrażenie, że to nie koniec tej potyczki słownej i już niebawem doczekamy się riposty ze strony Majdana.

AW

Więcej o: