Mila Kunis na spacerze z małą Wyatt. Urocza? TOTALNIE, a koszulkę chyba znów kupił jej tata. Już niedługo doczeka się... Znamy płeć dziecka Mili!

Mila Kunis i Ashton Kutcher już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Para właśnie zdradziła płeć dziecka.

Mila Kunis urodzi chłopca! Taką informację podały właśnie zagraniczne media. Ponoć oboje właśnie o tym marzyli. Para musi więc być bardzo szczęśliwa, że już niebawem ich rodzina powiększy się właśnie o syna. Jak czytamy na "Life&Style":

Oczywiście mówili wszystkim, że i tak będą szczęśliwi, gdy urodzi im się druga córka. Ale mieli nadzieję, że tym razem to będzie syn - zdradza osoba z otoczenia.

Choć termin porodu nie jest jeszcze znany, wszystko wskazuje na to, że nastąpi to już niebawem. Wystarczy spojrzeć na figurę aktorki.

Kunis parę dni temu została sfotografowana wraz ze swoją niespełna 2-letnią córką, Wyatt. Miała na sobie dość luźną tunikę na grubych ramiączkach, która nie ukryła coraz większego, ciążowego brzucha. Natomiast Wyatt w sportowej koszulce reprezentacji Brazylii prezentowała się naprawdę uroczo.

Co więcej, już w czerwcu pojawiły się głosy, że Mila urodzi w okolicy października.

Chcą, żeby dzieci były w podobnym wieku, i żeby Wyatt kończyła właśnie 2 lata, kiedy drugie się urodzi - informowało wtedy źródło serwisu "E! News".

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie serialu "Rożówe lata 70." Po głośnym rozstaniu aktora z Demi Moore, zaczęli się spotykać. W lipcu ubiegłego roku powiedzieli sobie "tak". 

AW

Zobacz wideo