Mila Kunis w zaawansowanej ciąży. Luźna koszulka bezskutecznie maskowała coraz większy brzuch

Mila Kunis lada moment może urodzić swoje drugie dziecko. Póki co nosi luźne stroje mające za zadanie zamaskować powiększający się brzuch.

Mila Kunis w czerwcu ogłosiła, że ona i Ashton Kutcher będą mieli drugie dziecko. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo, jednak sądząc po figurze aktorki, może to być już niedługo.

Kunis została kilka dni temu sfotografowana na ulicy. Miała na sobie luźną bluzkę, która jednak nie była w stanie skutecznie zamaskować pokaźnych rozmiarów brzucha.

Odkąd para poinformowała media, że ich pierwsze dziecko, córka Wyatt będzie miała rodzeństwo, jest nie tylko pod obstrzałem fotografów, ale też i bohaterką spekulacji dotyczących płci i daty urodzenia jej kolejnego dziecka. Na razie jest to tajemnica rodzinna, ale snop światła rzuca tu pewna wypowiedź z czerwca dotycząca Kunis.

Chcą, żeby dzieci były w podobnym wieku, i żeby Wyatt kończył właśnie 2 lata, kiedy drugie się urodzi - informowało wtedy źródło serwisu "E! News".

Wyatt swoje drugie urodziny będzie obchodził 1 października, więc poród może naprawdę nastąpić lada dzień.

Godne odnotowania są także spekulacje dotyczące rozmiarów brzucha Mili Kunis.

Powstały plotki, że spodziewa się bliźniąt, choć ani Kunis, ani Kutcher tego nie skomentowali - czytamy w serwisie "Daily Mail".

Jeżeli spekulacje dotyczące terminu porodu są trafne, to zapewne za tydzień dowiemy się, jak jest naprawdę.

Zobacz wideo

JZ