Mila Kunis i Ashton Kutcher w sklepie z zabawkami. Brzuch aktorki coraz większy! "Próby zakrycia daremne"

Mila Kunis przygotowuje się do przyjścia na świat drugiego dziecka. Powiększającego się brzucha nie da się ukryć nawet pod luźnymi ubraniami.

Mila Kunis i Ashton Kutcher w czerwcu poinformowali swoich fanów o tym, że już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Od tego czasu media bacznie przyglądają się zmieniającej się sylwetce aktorki. 

Gwiazda zdecydowanie stawia na wygodę. W piątek Kunis wybrała się z mężem do sklepu z zabawkami, gdzie kupili zestaw do strzelania z łuku. Aktorka miała na sobie wygodne spodnie moro, białą bluzkę i jeansową koszulkę. Zrezygnowała też tego dnia z makijażu. Mimo to, nadal wyglądała promiennie, co nie umknęło uwadze zachodnich tabloidów.

To już oficjalne, Mila Kunis jest najbardziej uroczą przyszłą mamą! Śliczna aktorka została przyłapana w Los Angeles 9. września, a jej próba ukrycia rosnącego brzucha pod jeansową koszulą była tak samo czarująca, jak daremna - zachwycano się na portalu "Hollywood Life".
Komfort przede wszystkim! Ciężarna Mila Kunis pokazuje rosnący brzuch w prostej jeansowej koszuli i spodniach moro - czytamy w "Daily Mail".

Po rozmiarze brzucha można zakładać, że rodzina powiększy się już niedługo. A to nie koniec! Podczas niedawnego wywiadu aktorka zdradziła, że już myśli o dziecku numer trzy. A jak dużo Wy wiecie o niemowlakach? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Zobacz wideo

MK

Więcej o: