Brad Pitt zdradzał Jolie z Marion Cotillard? Właśnie ukazał się trailer ich wspólnego filmu. "Nie uciszy plotek"

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Oficjalnie z powodu "różnic nie do pogodzenia". Mniej oficjalnie - przez niewierność aktora. Dzień po ogłoszeniu informacji o rozwodzie, w sieci ukazał się trailer filmu, na planie którego miał narodzić się związek Pitta i Marion Cotillard.

Brad Pitt i Angelina Jolie zakochali się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Związali się ze sobą, kiedy gwiazdor formalnie był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, scenariusz teraz się powtarza. Brad Pitt zagrał z Marion Cotillard w filmie "Sprzymierzeni". Wciela się tam w amerykańskiego agenta, który uwodzi francuską wojowniczkę Ruchu Oporu. Trailer w sieci ukazał się dokładnie dzień po tym, kiedy na jaw wyszła informacja o rozwodzie. Przypadek?

Oops, rzeczy własnie zrobiły się bardzo niezręczne - skomentował jeden z internautów. 
Idealny "timing" - dodał drugi.

Zapowiedź filmu wypełniona jest "gorącymi" momentami pomiędzy dwójką bohaterów. Już wcześniej obserwatorzy donosili, że aktorów połączyła "wyjątkowa chemia".

Ten trailer nie uciszy plotek - podsumowuje krótko portal "Buzfeed".

Rzekomy romans Pitta i Cotillard wymienia się jako jedną z przyczyn złożenia pozwu rozwodowego przez Jolie. Aktorka odwiedzała męża na planie produkcji i jak twierdzi "Daily Mail", ostentacyjnie okazywała Francuzce niechęć. 

Kiedy Jolie odwiedzała męża na planie, całkowicie ignorowała Cotillard. Kiedy Marion próbowała do niej coś powiedzieć, odwracała się w drugą stronę. Było jej bardzo przykro, cieszyła się, że pozna wielką osobowość, ambasadorkę ONZ, a tymczasem spotkała kobietę, która nie chciała zamienić z nią jednego słowa przez swoją zazdrość - donoszą źródła portalu.

Źródła bliskie aktorowi stanowczo zaprzeczają pogłoskom o romansie. Bardzo miały one też dotknąć Cotillard. Zwłaszcza, że sama jest w szczęśliwym związku z aktorem Guillaume Canetem.

Jest załamana, że teraz pisze się o niej jako o kobiecie, która odebrała komuś męża. Marion i Guillaume są bardzo szczęśliwi. Całe to zamieszanie to dla nich szok, nie chcą być w to wciągani - twierdzi źródło portalu "Daily Mail".

EK

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.