Sofia Vergara w TAKIM stroju na urodzinach syna?! Chyba pomyliła imprezy. Przesadziła?

Sofia Vergara wyprawiła dla swojego syna huczną imprezę urodzinową. Jednak to nie on, a ona znalazła się w centrum uwagi.

Sofia Vergara słynie z szalenie kobiecej figury, którą uwielbia eksponować seksownymi stylizacjami. Okazuje się, że nawet na przyjęciu z okazji 25. urodzin swojego syna, Manola, nie mogła sobie tego odmówić. Kolumbijska aktorka postawiła na bardzo odważną kreację, w której prezentowała się bardziej jak rówieśniczka, niż matka swojego dziecka.Tym razem zdecydowanie przesadziła.

Zgodzicie się chyba z nami, że czerwona mini z koronki i z głębokim dekoltem to nie najlepszy wybór na urodziny syna. Co prawda, wyglądała w niej bardzo kusząco, ale mogła ją zostawić na inną okazję. My nie czulibyśmy się z czymś takim - i to delikatnie mówiąc - komfortowo.

Trzeba jednak przyznać, że w roli gospodyni imprezy Vergara sprawdziła się wspaniale. Widać to chociażby na jej zdjęciach. Gwiazda przygotowała dla syna imprezę w stylu meksykańskiej fiesty, na której nie zabrakło kolorowego tortu, muzyki na żywo i mnóstwa gości. W końcu niejednokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Fani byli zachwyceni i zasypali ją na Instagramie komplementami:  

Jesteś wspaniała. Nie tylko na zewnątrz, ale też w środku. Wkładasz mnóstwo serca w to, co robisz. Widać, że bardzo kochasz swego syna.
To naprawdę słodkie. Wszystkiego najlepszego dla twojego syna!
Świetna robota. Twój syn wydaje się być wspaniałym, młodym mężczyzną!

Jedna z fanek doceniła też walory estetyczne syna Vergary:

Chyba już wiem, jak wygląda mój przyszły mąż! ;)

A wy, co sądzicie o stylizacji Vergary? Chcielibyście, żeby wasza mama ubrała się tak na urodziny? Zagłosujcie w sondzie!

AW

 

Chcielibyście, żeby wasza mama tak ubrała się na wasze urodziny?