Anna Kalczyńska w ultrakrótkim kombinezonie nie czuła się pewnie. Mina zdradza wiele. A efekt?

Anna Kalczyńska może się poszczycić naprawdę świetnymi nogami. Kreacja, w której wystąpiła podczas imprezy marki Ecco, sprawiła, że wyglądały jak u rasowej modelki.

Anna Kalczyńska lubi nosić ubrania, które podkreślają jej zgrabną figurę. Nic dziwnego, w końcu sylwetka, jaką może się poszczycić, to efekt wielu wyrzeczeń i niezliczonej ilości godzin spędzonych na siłowni. Kreacja, którą włożyła we wtorek na press day marki Ecco, tylko potwierdziła, że gwiazda nigdy nie wyglądała lepiej.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" tym razem zdecydowała się na stylizację, dzięki której to nogi grały pierwsze skrzypce. Kombinezon Kalczyńskiej był bowiem wyjątkowo krótki. Chwilami gwiazda wyglądała wręcz, jakby zwyczajnie zapomniała spódnicy.

Sposób pozowania wskazywał, że dziennikarka była nieco rozdarta - z jednej strony wysuwała nogi na pierwszy plan, z drugiej - starała się zasłonić je skromnych rozmiarów kopertówką, jakby nie czuła się zbyt pewnie, eksponując tak dużo.

Nie ma wątpliwości, że Kalczyńska w takim wydaniu wyglądała naprawdę dobrze. Jedyne, czego zabrakło, to więcej pewności siebie. Zgodzicie się?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.