Radosław Majdan zdradził szczegóły ślubu. "Widziałem wszystkie suknie panny młodej". Jest i o wieczorze kawalerskim!

Radosław Majdan w audycji "Dzień dobry bardzo" Radia Zet opowiedział o przygotowaniach do ślubu z Małgorzatą Rozenek. Zdradził, że panna młoda będzie mieć więcej niż jedną kreację.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek mają pobrać się w sobotę. W rozmowie z dziennikarzami Radia ZET, były bramkarz, zapytany o wieczór kawalerski, zdradził kolejne szczegóły dotyczące ceremonii:

Najważniejsze, że ja zdążyłem wrócić. Generalnie nie chcemy robić wielkiej sprawy wokół naszego ślubu. Chcemy, żeby to była taka nasza uroczystość, na ile jest to oczywiście możliwe (...). W gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

 Dowiedzieliśmy się, że "państwo Majdan" wcale nie boją się przesądów na temat rzeczy, przynoszących państwu młodym pecha:

Widziałem wszystkie suknie ślubne panny młodej, bo jest więcej niż jedna, a ona widziała moje smokingi. Więc poszliśmy z duchem czasu.

A czym chciałby zostać obsypany w dniu ślubu?

Przede wszystkim pozytywną energią od naszych znajomych i bliskich - podsumował.

Także tego właśnie mu życzymy.

Ślub ma odbyć się już jutro, 10 września. Uroczystość z pewnością będzie perfekcyjna, a Lady Rozenek zadba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

AW

Komentarze (5)
Radosław Majdan zdradził szczegóły ślubu. "Widziałem wszystkie suknie panny młodej". Jest i o wieczorze kawalerskim!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  panna "młoda"haha-pan"młody"...szał koorwa

 • Gość: gosc

  0

  "Generalnie nie chcemy robic wielkiej sprawy wokół naszego slubu"...sratatata...od kilku dni wszedzie o tym mowia i chwala sie ile to PPD bedzie miala sukni i kto je projektuje... gdyby chcieli miec z tego "swoj dzien" to by nie biegali po mediach i nie opowiadali o wszystkich szczegolach

 • Gość: gosc

  0

  nie komentowac

 • Gość: me is viktoria

  0

  troche stara ta panna "młoda" , prawie 40-sto letnia. kto się zajmuje jej 6 letnim synkiem ?

 • Gość: gość

  0

  uwaga na grasującą tu spamerkę, nie dajcie się oszukać - zielona kawa nie odchudza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX