Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak jadą w podróż poślubną. Dokąd? Ten wybór jest nieoczywisty

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak są już małżeństwem. Najwyższy więc czas na podróż poślubną.

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieli ślub jak z bajki, a to jeszcze nie koniec emocji. Już teraz zapowiada się na to, że także ich miesiąc miodowy będzie równie imponujący. Producent filmowy opublikował właśnie zdjęcie na swoim Instagramie, na którym ogłosił, że wraz z ukochaną wybierają się w podróż poślubną:

 

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy:

Samych przyjaznych ludzi Wam życzę, bo widać, że ogromny mamy z tym deficyt. Wstyd mi za to. Pozdrawiam i zabawy do utraty tchu.
Wiele szczęścia i miłości.
Piękne obrączki. Udanego wypoczynku!
Bawcie się dobrze! Buziaki kochani.
Udanej podróży.

Dokąd wybiera się para? Podczas gdy najchętniej obieranym kierunkiem podróży poślubnych są egzotyczne plaże, Starakowie wyłamują się z tego schematu. Jak wynika z ustaleń Party.pl celem podróży ma być Nowy Jork, gdzie w tym czasie będzie odbywać się jedna z najbardziej prestiżowych imprez w branży mody, czyli Nowojorski Tydzień Mody. Gwiazda TVN ma wspierać tam swoją przyjaciółkę, która zajmuje się tworzeniem spersonalizowanych perfum. Tyle wiemy na tę chwilę, ale z pewnością to tylko jedno z miejsc, które mają w planach odwiedzić zakochani.

Naszą uwagę na zdjęciu opublikowanym przez milionera zwróciły też piękne obrączki. Musimy przyznać, że para ma naprawdę dobry gust.

AW