Księżna Kate i książę William na selfie z... pracownikiem budowy! Media interesuje jedno. "Co powiedział, że chichotała?!"

Księżna Kate i Książę William robią ogromną furorę wszędzie, gdzie się pojawiają. Tak było też na placu budowy.

Księżna Kate i Książę William nie mogą narzekać na brak zainteresowania. W mediach pojawiło się właśnie zdjęcie budowlańca, któremu udało się zrobić "selfie" ze słynną parą. Widzimy na nim Kate i Williama spacerujących w eleganckich strojach oraz uśmiechniętego Sama Wayna w charakterystycznym kasku i kamizelce.

Wayne od razu opublikował zdjęcie na Facebooku i opatrzył je wymownym komentarzem.

Tak, znowu to zrobiłem. Książę William i Kate Middletone. Może nie tak blisko jak z Księciem Karolem, ale to wciąż królewskie selfie.

Księżna KateKsiężna Kate Facebook.com/Sam Wayne

Fotografia szybko obiegła zagraniczne media. Budowlaniec trafił na okładkę "The Sun" czy "Daily Mail". Jak się jednak okazało, tabloidy dopisały do zdjęcia własną historię, która nie spodobała się samemu zainteresowanemu.Na zdjęciu, które pojawiło się na okładkach brytyjskich dzienników widać moment, w którym Sam robi zdjęcie. Wygląda jakby mówił coś do księżnej, a ta wyraźnie się śmieje. Jak napisał na swoim profilu:

To tylko pokazuje, jak bezwzględne i pełne g**** są gazety. Książę William i Kate przyjechali, i odwiedzili organizacje charytatywne oraz przedstawicieli lokalnych biznesów. A teraz media publikują na pierwszej stronie mnie, robiącego sobie selfie. Ale nie tylko o to mi chodzi. W większości tekstów, które czytałem, pojawia się informacja, że flirtowałem z Księżną, gdy robiłem zdjęcie (...). Kate rzeczywiście się uśmiechała, ale tylko dlatego, że William powiedział, że to będzie straszne selfie, na którym nie ma nic prócz stereotypowych budowniczych.

Księżna KateKsiężna Kate Facebook.com/Sam Wayne/screen

 2 lata wcześniej Samowi udało się zrobić selfie z samym księciem Karolem. Powiedział wtedy, że:

Sam Wayne i Książę KarolSam Wayne i Książę Karol Facebook.com/Sam Wayne/ Screen

Rozmawiając z nim czułem się zupełnie normalnie. Czasem trzeba być odważnym. Myślę, że to będzie moje nowe profilowe zdjęcie - czytamy na "Daily Mirror".

Sam Wayne nie kryje fascynacji rodziną królewską:

Jestem fanem rodziny królewskiej i uwielbiam stare dobre selfie, te dwa będę trzymał razem - powiedział w rozmowie z "Daily Mail".

Chyba najwyższy czas na zdjęcie z Królową :)

AW

Zobacz wideo