Pippa nie chce księżnej Kate na swoim ślubie? "Ma dosyć jej postawy". O co poszło? "Kate jest niezadowolona z powodu..."

Księżna Kate przestała dogadywać się z siostrą? Pippa Middleton ma podobno dosyć "oceniającej postawy Kate" i... nie chce jej widzieć na swoim ślubie.

Pippa Middleton niedawno się zaręczyła i - jak się okazuje - fakt ten poróżnił ją z siostrą. Księżna Kate nie jest bowiem zadowolona z sercowego wyboru Pippy.

Podczas gorącej wymiany zdań, Kate wyraziła swoje niezadowolenie z powodu rodzinnych koneksji przyszłego szwagra. Uważa, że będzie on próbował skorzystać na znajomości z rodziną królewską. Sama chce być uważana za idealną księżną i jest przerażona, że żądna sławy Pippa może wszystko wszystko zrujnować - donosi "In Touch Weekly".

Napięte stosunki między siostrami pojawiły się jednak dużo wcześniej. Kate oskarżała Pippę, że ta próbuje robić karierę jej kosztem. Kolejne nieporozumienia prowadzą do tego, że... księżna może nie pojawić się na ślubie siostry.

Pippa nie chce Kate na swoim przyjęciu weselnym. Ma dosyć jej oceniającej postawy i nie widzi siostry w roli swojej druhny, dopóki ta się nie uspokoi.

Hormony buzują? Przypomnijmy, że według ostatnich doniesień obie siostry są w ciąży.

WJ