Obie są w ciąży! Księżna Kate i Pippa Middleton "urodzą w tym samym czasie". To nie koniec rewelacji!

Księżna Kate urodziła już chłopca i dziewczynkę, ale Brytyjczycy nie mogą się doczekać kolejnego królewskiego potomka. Według mediów, Kate zostanie nie tylko mamą, ale i... ciocią!

Księżna Kate i książę William marzą o powiększeniu rodziny? Takie informacje od kilku miesięcy pojawiają się w zagranicznej prasie. Jednak "OK Magazine" podaje, że szansę na powiększenie ma cały klan Middletonów. Dziecka ma spodziewać się zarówno Kate, jak i zaręczona od kilku miesięcy Pippa!

Kate czeka już na "małą księżniczkę", a jej siostra ma urodzić chłopczyka - podaje informator magazynu.

Pippa ma przyspieszyć przygotowania i wziąć ślub w najbliższym czasie, by ciąża nie była jeszcze bardzo widoczna. Czy to prawda? Oczywiście na oficjalny komunikat nie ma co liczyć, ale póki co nikomu nie udało się sfotografować siostry księżnej w trakcie buszowania po sklepach ze ślubnymi kreacjami czy dodatkami. Jednak magazyn zapewnia, że ciąża jest faktem.

Uwielbiają to, że spodziewają się maleństw w tym samym czasie - zapewnia "OK Magazine". - Są ze sobą bardzo blisko i już jako dziewczynki marzyły, że ich dzieci będą w tym samym wieku. 

Mało? Podobno panie wymyśliły już nawet imiona! Mała księżniczka ma otrzymać imię Alice, a synek Pippy będzie nazywał się Michael lub Tristan.

Oczywiście trzymamy kciuki :)

JM