Agata Szostek z "Projektu Lady" debiutuje na ściance. Jak wyszło? "No, no, trzymasz klasę"

Agata Szostek to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek hitu TVN-u. Czyżby planowała na dłużej pozostać w mediach?

Agata Szostek dla wielu była faworytką programu "Projekt Lady". Zwycięstwa życzyła jej nawet sama Małgorzata Rozenek. Niestety dziewczyna odpadła tuż przed finałem. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec jej przygody z show-biznesem.

Gwiazda TVN-u pojawiła się we wtorek na premierze serialu "Na noże". To jej pierwsze zetknięcie ze "ścianką". Na tę okazję zdecydowała się włożyć kremową spódnicę i czarną koszulę, do których dobrała kolorową kopertówkę. Zetknięcie z fotografami chyba nie wywołało u niej stresu, bo przez cały czas pozowała pewnie i z uśmiechem.

Na Facebooku Szostek pochwaliła się, że na premierę przyszła zaproszona przez Joannę Jarmołowicz, którą zobaczymy w serialu. Okazuje się, że Szostek i Jarmołowicz znają się ze Snapchata.

Fani uczestniczki "Projektu Lady" komentowali na jej profilu, że dziewczyny są prawie nie do rozróżnienia.

Jesteś nawet podobna z buzi do Joanny Jarmołowicz :) Obie ładne:)
Podobne do siebie! Jak bliźniaczki - pisali pod zdjęciem.

Nie brakło też komplementów dla stylizacji.

Ślicznie wyglądasz!
No, no, trzymasz klasę! - pisali.

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze jakiś czas temu Agatę Szostek ciężko było nazwać damą. Teraz jest zupełnie inną osobą. Żałujecie, że to nie ona zwyciężyła?

MK