Cate Blanchett chroni prywatność, ale poszła na publiczny basen. Tam czekał paparazzo. Zdjęcia w bikini to nie wszystko

Cate Blanchett wybrała się z całą rodziną na publiczny basen. W naturalnym wydaniu prezentowała się naprawdę świetnie.

Cate Blanchett jest jedną z tych gwiazd, które stronią od skandali i bardzo strzegą swego życia prywatnego. Zdobywczyni Oscara nie pozuje z dziećmi w kolorowych pismach, nie zabiera ich na czerwony dywan i w wywiadach rzadko porusza temat rodziny. Dlatego gdy tylko pojawiają się w mediach jej zdjęcia z pociechami, wzbudzają one tyle zainteresowania. Tak było i tym razem.

Aktorka wybrała się wraz z całą rodziną na publiczny basen w Australii. Wraz z dziećmi pluskała się w wodzie i widać było, że wszyscy świetnie się razem bawią. Naszą uwagę zwróciła szczególnie córka gwiazdy, Edith, która choć została adoptowana, jest bardzo podobna do mamy.

A jak prezentowała się Blanchett? Miała na sobie czarny, sportowy kostium kąpielowy i ani grama makijażu, a i tak wyglądała doskonale. To miłe urozmaicenie. Zwłaszcza, że gwiazdę "Władcy Pierścieni" oglądamy zazwyczaj w pięknych kreacjach od znanych projektantów i w pełnym make-upie.

Gwiazda poza adoptowaną córką ma jeszcze trzech synów. 8-letniego Ignatiusa, 15-letniego Dashiella i 12-letniego Romana. Od lat tworzy małżeństwo ze znanym i cenionym scenarzystą Andrew Uptonem.

AW

Zobacz wideo
Więcej o: