Edyta Górniak jurorką nowego, kontrowersyjnego show TVP. "Program ma charakter misyjny"

Edyta Górniak zrezygnowała z formatu "Voice of Poland", ale dała się namówić na udział w innym programie TVP. Od września będzie można ją oglądać w show "Hit, Hit, Hurra".

Edyta Górniak wraca do TVP. Po tym, jak zrezygnowała z mentorowania początkującym artystom w show "Voice of Poland", teraz zajmie się najmłodszymi talentami. Wokalistka pojawi się w nowym programie "Hit, Hit, Hurra", w którym wystąpią dzieci w wieku 6 - 17 lat. Talent shows dla najmłodszych budzą w naszym kraju spore kontrowersje. TVP zapewnia jednak, że ma być to program "z misją".

Program ma mieć charakter misyjny - uczestnicy show nie będą negatywnie oceniani przez jurorów ani nie będą odpadać w kolejnych odcinkach - komentuje szefowa programowa Telewizji Polskie w rozmowie z portalem "Wirtualne Media".

Portal podaje również, kogo jeszcze zobaczymy w nowym programie. W fotelach jurorskich zasiądą dziennikarz muzyczny Hirek Wrona oraz nauczyciel śpiewu Bartek Caboń. "Hit, Hit, Hurra" na antenie TVP1 już we wrześniu. Będziecie oglądać?

Zobacz wideo

EK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.