Edyta Górniak znów "na młodzieżowo". Nie chodzi tylko o bluzę z sieciówki

Edyta Górniak prezentowała się naprawdę ciekawie. Bluza z sieciówki, skórzane szorty i nowoczesna fryzura złożyły się na tak lubiany przez diwę młodzieżowy look.

Edyta Górniak była jedną z artystek, które wystąpiły w ramach Top Łódź Festiwal. Na scenie pojawili się najpopularniejsi artyści lat 90. jak Urszula, Muniek Staszczyk, Kasia Kowalska czy Elektryczne Gitary. Wśród nich nie mogło więc zabraknąć diwy polskiej muzyki. Gwiazda zachwyciła nie tylko głosem wykonując swe największe przeboje, ale też skutecznie przyciągała wzrok na dłużej za sprawą oryginalnej stylizacji.

Tego dnia Górniak znów zdecydowała się na młodzieżową stylizację. Wybrała ciekawą bluzkę w etniczne wzory z sieciówki H&M, która pochodzi z droższej i bardziej ekskluzywnej linii marki, Studio. Ceny tej kolekcji są zawsze wyższe niż przeciętnie, ale wykonane są z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół.

Gwiazda zestawiła ją ze skórzanymi spodenkami i zamszowym botkami. Stylizacja wyeksponowała zgrabne nogi wokalistki i doskonale pasowała do jej urody. Duży plus za odpowiednio dobrany makijaż i fryzurę. Takie wydanie zdecydowanie jej służy.

A Wam jak się podobała?

 

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.