Bratanica Julii Roberts podbija Hollywood - młoda, piękna i seksowna. Ale zadarła też z prawem

Emma Roberts to młoda, seksowna bratanica Julii Roberts. Piękna i utalentowana. Poznajcie ją.

Emma Roberts

Julia Roberts to jedna z największych gwiazd Hollywood. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka ma młodą i utalentowaną siostrzenicę, Emmę Roberts. Brat Julii, Eric Roberts, to również znany hollywoodzki aktor, Emma jest jego córką.

Młoda Emma mnóstwo czasu spędzała na planach filmowych wraz ze swoją ciotką Julią. Chłonęła to środowisko jak gąbka i dość szybko nabrała przekonania, że za jakiś czas chciałaby być jego częścią. Jakoż już jako 10-letnia dziewczynka wystąpiła w "Blow", gdzie zagrała córkę postaci wykreowanej przez Johnny'ego Deppa.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Choć ma zaledwie 25 lat, jej portfolio liczy już kilkadziesiąt pozycji. Od 2013 roku występuje w serialu "American Horror Story", o którym jej ciotka, pomimo szczerej słabości do siostrzenicy, nie może myśleć bez lęku.

Jestem osobą, która boi się praktycznie wszystkiego. Pamiętam plakat pierwszej serii "American Horror Story". Mówiłam wtedy do Ryana Murphy'ego (współtwórcy serialu - red.): Błagam, zatrzymaj się na światłach, popatrzę na to coś na billboardzie. Kosztowało mnie to mnóstwo nerwów. Co to jest? Co się dzieje? Coś ty zrobił? - czytamy emocjonalną wypowiedź aktorki w "Entertainment News". - Staram się wspierać Emmę, ale nie podoba mi się to.

Emma Roberts i Julia RobertsEmma Roberts i Julia Roberts East News

Chłopak

Evan Peters, podobnie jak Emma Roberts, jest aktorem. Poznali się wiosną 2012 roku na planie filmu "Tylko dla dorosłych". Związek jednak był burzliwy, para rozstawała się i schodziła. W Boże Narodzenie następnego Evan oświadczył się Emmie, a ta przyjęła oświadczyny. W czerwcu nastąpiło zerwanie zaręczyn, ale nie na długo, bo 2 miesiące później byli znowu razem. Potem znowu się rozstali i zeszli, a w maju tego roku najwyraźniej rozstali się definitywnie. Poinformował o tym "Daily Mail".

Emma Roberts i Evan Peters nie stanowią już jedności - czytamy tam.

Emma Roberts i Evan PetersEmma Roberts i Evan Peters Invision / !Matt Sayles/Invision/AP/Fotolink

Aresztowanie

To mogło być głupstwo, ale będzie się już zawsze ciągnąć w biografii młodej aktorki. 7 lipca 2013 roku 22-letnia wtedy aktorka została zatrzymana za sprzeczkę z byłym już chłopakiem, Evanem Petersem.

Według informacji pochodzących od policji z Monteralu, ktoś zgłosił na policję bójkę Evana i Emmy w pokoju hotelowym. Przybyli na miejsce policjanci zobaczyli Evana z krwawiącym nosem i natychmiast aresztowali Emmę. Jedno ze źródeł twierdzi, że na ciele Evana były też ślady ugryzień. - czytamy doniesienie serwisu Tmz.com.

Emma Roberts zaprzeczyła, jakoby gryzła swojego chłopaka. Zresztą, kilka godzin później odzyskała wolność, ponieważ Evan nie zdecydował się wnieść oskarżenia. Pewnie nigdy nie dowiemy się, co wtedy wydarzyło się naprawdę.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Agora SA