Kris Jenner miała wypadek! Samochód jest W RUINIE, a ona? To nie wygląda dobrze

Kris Jenner zaliczyła poważną stłuczkę samochodową. Jak bardzo ucierpiała matka najpopularniejszych sióstr Stanów Zjednoczonych?

Kris Jenner miała wypadek samochodowy. Jak poinformował portal TMZ, w pobliżu Calabasas rozpędzony samochód marki Prius przejechał na czerwonym świetle i zderzył się z samochodem prowadzonym przez seniorkę klanu Kardashian-Jenner. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe, które ją opatrzyły. W wyniku wypadku najbardziej ucierpiał nadgarstek Jenner, który prawdopodobnie jest złamany.

Zostaliśmy poinformowani, że Kris jest na miejscu pod opieką paramedyków. Podobno nie chcieli oni jej wyciągać z samochodu w obawie o poważniejsze uszkodzenia ciała - czytamy na "TMZ".

Gorzej jest natomiast z jej autem. Warty 250 tysięcy dolarów biały Rolls-Royce, którego Jenner odebrała w salonu zaledwie tydzień wcześniej, ma mocno uszkodzony przód i otwarte poduszki powietrzne.

Z pomocą ruszyła mamie cała rodzina. Kylie, Khloe, Kanye i partner Kris, Corey Gamble, wyglądali na mocno przejętych całym zajściem.

Wypadek wywołał mocne poruszenie w zachodnich mediach. Wszyscy z emocjami oglądali zdjęcia najpopularniejszej amerykańskiej rodziny, a na Twitterze pojawiło się dużo wpisów zatroskanych fanów. W rozmowie z "E! News" Kris Jenner zdradziła, że jest "wstrząśnięta" wypadkiem.

MK