Kinga Duda w eleganckiej czerni witała papieża na Wawelu. Wypadła lepiej od pierwszej damy?

Kinga Duda nie mogła nie pojawić się na ceremonii powitania papieża Franciszka, który wczoraj przyleciał do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Jak wypadła?

Kinga Duda stara się za wszelką cenę wieść spokojne i normalne życie. Bycie córką prezydenta wymaga jednak od 20-letniej studentki nieco więcej niż od jej rówieśników.

Choć Kinga rzadko towarzyszy rodzicom podczas oficjalnych gal i spotkań, to wczoraj nie mogło jej zabraknąć na uroczystym powitaniu papieża Franciszka na Wawelu.

Córka prezydenckiej pary wybrała na tę okazję elegancką i prostą czarną kreację, w której wyglądała skromnie i z klasą. Całość jej stylizacji uzupełniły ułożone w luźne fale włosy, delikatny, pastelowy makijaż i... spiłowane w modne "migdałki" paznokcie w kolorze nude, które wyróżniały się na tle jej czarnej sukienki.

Stylizacja młodszej z najważniejszych kobiet w życiu prezydenta Andrzeja Dudy nie wywołała aż takich emocji, jak ta, którą miała na sobie jej mama. Strój Agaty Dudy złośliwcy przyrównali nawet do... uniformu stewardessy!

Myślicie, że Kinga rzeczywiście wypadła lepiej od pierwszej damy?

IN