Filip Chajzer zn闚 komentuje wpis Agaty M造narskiej. "Kiepscy, ale dumni". Fani: Niech ka盥y sp璠za wakacje, jak lubi

Agata M造narska ostatnio w mocnych s這wach skrytykowa豉 wakacje nad Ba速ykiem. Wielu internaut闚 wyrazi這 w闚czas swoj dezaprobat wobec wpisu dziennikarki, a teraz w gronie obro鎍闚 polskiego morza znalaz si te Filip Chajzer.

Filip Chajzer wypoczywa obecnie nad Bałtykiem, co stanowi jego coroczną rutynę. W nowym poście zamieszczonym na Facebooku dziennikarz bardzo chwali atmosferę panującą w polskich kurortach i choć nie pada żadne nazwisko, trudno nie odnieść jego wypowiedzi do wpisu Agaty Młynarskiej sprzed tygodnia. Dziennikarka wówczas skrytykowała "drogie i niedobre" jedzenie, miejscowy gwar oraz turystów, których określiła mianem "Kiepskich". Chajzer ma na ten temat całkiem inne zdanie:

Jesteśmy już czymś w rodzaju organizacji - kiepskiej ale dumnej:). Co roku spędzam wakacje nad polskim morzem. Od zawsze. Najpiękniejsze wspomnienia mojego życia pochodzą z Półwyspu Helskiego. Zostaną ze mną na zawsze. Kocham Jastarnię. W pół drogi między przaśnym, ale wesołym Władkiem a nudziarską, ale spokojną i relaksującą Juratą. Bawią mnie tandetne focze pamiątki na straganach i chińskie magazyny w wielkich namiotach. Czego tam nie ma... Papierowe twarze Rydzyka i Angeli M. są przednie. Lubię kręcone ziemniaki z toną soli, nie mówiąc o gofrach. Zawsze z bitą i dżemem. I w końcu, którego faceta nie kręcą surferki z Chałup? :)
Drące się dzieciaki zawsze drą się jak dla mnie i tak za cicho. Dzieci to dzieci, mają wakacje do cholery:). 20 lat temu sami piłowaliśmy mordy i nikomu to nie przeszkadzało. Starzy pili piwo i wszyscy mieli się znakomicie. Wszystko to stanęło mi dzisiaj przed oczami, kiedy spacerowałem z browarem w plastiku po plaży w Kołobrzegu. Nie widziałem nikogo, kto byłyby tam na siłę. Męczył się. Wręcz przeciwnie, zaciesz po pachy. Drodzy piewcy relaksu kontemplacyjnego - nawet jeśli jesteśmy dla was parkiem jurajskim, to musicie wiedzieć, że nas to bawi i nie jesteśmy przez to gorsi. Jesteśmy szczęśliwi, a o to chodzi na wakacjach. Pozdro600:)

Chajzer zdradził też nieco na temat swoich gustów muzycznych:

P.S. Połowa mojej playlisty w drodze po A1 nad morze to discopolo. Bawi mnie tak samo jak papierowa twarz Antoniego z pustką w dziurach na oczy, a ja lubię jak jest wesoło.

Wpis Chajzera zyskał pozytywny odzew:

Niech każdy spędza wakacje, jak lubi - pisali internauci.
Uwielbiam Pana wpisy! Zawsze poprawiają mi humor.
Cudowny opis. Czuję, że chcę nad morze.

Dziennikarz już w drugim poście odniósł się do Agaty Młynarskiej i jej kontrowersyjnego wpisu.

Zobacz wideo

WJ

Wi璚ej o: