Książę George kończy 3 lata. Na urodziny dostanie MNÓSTWO prezentów. Najlepszy oczywiście od rodziców

Książę George niedługo będzie obchodził trzecie urodziny. Co z tej okazji przygotowali dla niego najbliżsi?

Książę George już za tydzień skończy trzy lata. Jak można się spodziewać, obchody będą iście królewskie. Jak podaje "Daily Mail", wśród prezentów znajdą się miniaturowe piłki do gry w rugby i futbol, a także zabawkowa kolejka elektryczna "Royal Scot", warta prawie półtora tysiąca złotych. To jednak nic w porównaniu z tym, co dla chłopca przygotowali rodzice. Jeśli wierzyć źródłom, książę dostanie od nich szczeniaka rasy Bolonka Zwetna. Koszt takiego pieska to dwa do trzech tysięcy złotych. Na szczęście rasa ta ma sierść odpowiednią dla alergików, do których należy księżna Kate. To nie wszystkie jego zalety.

Pieski Bolonka Zwetna są energiczne, silne i zabawowe - idealne dla George'a. Choć często cierpią na schorzenia stawów biodrowych, co może utrudniać ruch, wprost kochają siedzieć na kolanach - zdradziła osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Bolonka Zwetna to mało popularna rasa. Psy są jednak przeurocze! Wyglądają tak:

embed

Będzie to trzecie zwierzę rodziny - w posiadłości księżnej Kate i księcia Williama mieszka jeszcze czarny cocker spaniel Lupo i chomik Marvin.

Uroczy prezent szykuje dla George'a również jego dziadek, książę Karol. Podobno będzie to mały model samochodu Aston Martin z ubiegłej epoki. Złoty gadżet jest wzorowany na pojeździe, jakim poruszał się James Bond w filmie "Goldfinger".

 MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.