Julia Roberts ślepnie? Szokujące informacje tabloidu: Jej wzrok się pogarsza, ryzykuje, prowadząc auto

Julia Roberts, jedna z największych aktorek Hollywood, traci wzrok? A to nie wszystko.

Julia Roberts , 48-letnia dama hollywoodzkiego kina, ma kłopoty ze zdrowiem. Jak informuje serwis "Radar Online", aktorka cierpi na zapalenie stawów oraz bóle głowy i pleców. W dodatku wygląda zupełnie inaczej, niż na ekranie.

Gdy ludzie spotykają ją na ulicy nie mogą uwierzyć, że to ona. Wygląda o wiele starzej, niż widać do przed kamerą. Skóra zaczęła jej się marszczyć i obwisać, ma wyraźne kurze łapki i coraz wyraźniejszy podwójny podbródek - drobiazgowo wylicza informator serwisu.

Starzenie się jednak nie jest największym problemem aktorki, utrzymuje serwis i dodaje, że urodziła się prawie nie widząc na jedno oko, a do tego pogarsza się jej wzrok w drugim.

To dlatego coraz częściej nosi teraz okulary - czytamy.

Wzrok gwiazdy jest rzekomo tak słaby, że nie powinna w ogóle zasiadać za kierownicą. Miała nawet zostać zatrzymana przez drogówkę, ale kiedy policjanci zorientowali się, z kim mają do czynienia pozwolili jej odjechać.

Jakby tego było mało, sypie się ponoć również jej 13-letnie małżeństwo z Danielem Moderem, który zostawił ją z trójką dzieci i przeprowadził się na drugą stronę ulicy.

Julia Roberts BOSO w Cannes. O tym mówi dziś cały świat. "Zdeptała regulamin i wyrzuciła go przez okno"

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.