"Warsaw Shore", ostatni odcinek sezonu. Między Wojtkiem i Eweliną iskrzy, a co z Pawłem?! Dom ledwo przetrwał tę imprezę

Przyszedł czas na ostania imprezę 5. sezonu. Ekipa przygotowuje się do wielkiej domówki.

5. sezon " Warsaw Shore " zostanie zakończony w wielkim stylu. Ekipa szykuje się do imprezy, a w międzyczasie Magda i Ewelina postanawiają sprawdzić... rozmiary chłopaków (czego? Domyślcie się ;). Ekipowicze przywdziewają kostiumy: będzie seksowna pielęgniarka, wiedźma, dwóch błaznów i... banan.

Początkowo Damian jest zdruzgotany, ale impreza powoli się rozkręca. Jest wniebowzięty, gdy przychodzi do niego fanka. Robi na nim tak duże wrażenie, że chłopak określa ją nawet mianem idealnej kandydatki na żonę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Gorąco zrobi się miedzy Wojtkiem i Eweliną - strój kocicy zadziała. Zrobi się natomiast krępująco, gdy Ptyś przyłapie Klaudię w intymnej sytuacji z jednym z gości. Jak zareaguje?

Jakby atrakcji było mało, imprezowicze wpadną na kolejny szalony pomysł: wojnę na pomidory, w której Mała dostaje rykoszetem. Istna demolka! Nie wszystkie ściany to przetrwają. Boss jest bardzo zdenerwowany i wymierza karę.

Nadchodzi czas na rozstanie: ekipa wspomina sezon i rozjeżdża się do domów.

Mat. prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.