Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski oczekują dziecka. Teraz rozumiemy TO zachowanie aktora

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski znów zostaną rodzicami. Aktorka jest ponoć w czwartym miesiącu ciąży.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski z październiku powitają na świecie kolejnego potomka, donosi magazyn "Show". Aktorzy ponoć od dawna marzyli o rodzeństwie dla ich 6-letniego Michała oraz 17-letniego Krzysztofa - syna Arciuch z poprzedniego związku.

Razem z Bartkiem są bardzo podekscytowani, spełniło się ich wielkie marzenie Już od dwóch lat starali się o kolejne dziecko. Chcieli, żeby między Michałem a przyszłym rodzeństwem nie było dużej różnicy wieku. Tamarze zależało, żeby urodzić jeszcze przed 40-tką - zdradza "Show" bliski znajomy pary.

By zajść w ciążę, Arciuch prowadziła ostatnio bardzo zdrowy tryb życia:

Stosowała odpowiednią dietę, przyjmowała witaminy i była pod stałą opieka lekarza. Oprócz tego często z Bartkiem wyjeżdżali, żeby móc się zrelaksować i odprężyć, co również miało pomóc.

Teraz nowego znaczenia nabierają zdjęcia z występu pary podczas Polsat SuperHit Festiwal. Aktor patrzył na ukochaną z ogromną czułością, pamiętacie ? Szczęście wymalowane na twarzy!

Mimo ciąży, Arciuch nie zwalnia tempa. Latem wraca na plan "Drugiej szansy"," M jak miłość" oraz "Ojca Mateusza", a w styczniu ma zagrać w nowym filmie.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.