Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski ODNOWIĄ zaręczyny? "Jest zakochana na przekór wszystkim"

Maja Sablewska wybaczyła Wojtkowi Mazolewskiemu zdradę i parze znowu wszystko dobrze się układa. Czy wkrótce staną na ślubnym kobiercu?

Maja Sablewska zeszły rok wspomina z pewnością z bardzo mieszanymi odczuciami. Choć kariera stylistki nabrała w 2015r. tempa, to w jej życiu prywatnym wydarzyło się wiele złego. Tabloidy doniosły bowiem, że narzeczony Sablewskiej, muzyk Wojtek Mazolewski , nie dotrzymał jej wierności i wdał się w romans z aktorką Natalią Rybicką.

Gwiazda zdecydowała się po tych rewelacjach zakończyć ich trzyletni związek, ale najwyraźniej błagania i przekonywania Mazolewskiego okazały się skuteczne, bo od niedawna para znowu jest razem. Aby utwierdzić Maję w szczerości swoich uczuć, muzyk wpadł ponoć nawet na pomysł, aby... ponownie się jej oświadczyć.

Ich zaręczyny sprzed roku w Nowym Jorku miały być punktem zwrotnym w ich związku, ale plotki o zdradach Wojtka wszystko przekreśliły. Teraz pomyślał, że odnowienie zaręczyn mogłoby udowodnić Majce, że nic ich już nie złamie - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Sablewskiej i Mazolewskiego.

Teraz ukochany gwiazdy chce podobno oświadczyć się w nieco bardziej kameralnej atmosferze, ale ma nadzieję, że ten gest będzie dla Sablewskiej symbolicznym potwierdzeniem szczerości jego uczuć.

Są szczęśliwi i bardzo dobrze się między nimi układa. Wojtek znów się do niej wprowadził i naprawdę się stara. Jest zakochana na przekór wszystkim - dodała informatorka "Faktu".

Myślicie, że to oznacza, że Maja Sablewska niedługo zacznie przygotowania do swojego ślubu z Wojtkiem Mazolewskim? Trzymacie za nich kciuki?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.