"Fakt": Piotr Woźniak-Starak chce kupić Grażynę Torbicką. "Podziwia jej klasę i profesjonalizm"

Grażyna Torbicka będzie pracowała dla Piotra Woźniaka-Staraka? Według "Faktu" miliarder miał jej złożyć ofertę.

Grażyna Torbicka jest tej klasy fachowcem, że nie musi szukać pracy, ponieważ praca sama ją znajduje. Kiedy odeszła z TVP , szybko pojawiły się komentarze, że nie musi martwić się o zajęcie . Teraz potwierdza to "Fakt", któremu informator zdradził, że być może jej nowym pracodawcą będzie producent filmowy i miliarder, Piotr Woźniak-Starak.

Piotr od dawna podziwia jej klasę, uczciwość, pasję oraz profesjonalizm, który chwalą sobie wszyscy w branży filmowej. Proponował jej współpracę jakiś czas temu, ale wówczas odmówiła, tłumacząc się brakiem czasu - czytamy .

Jest szansa, że teraz Grażyna Torbicka inaczej spojrzy na propozycję Piotr Woźniaka-Staraka.

Piotr nie zamierza się poddać i będzie przekonywał panią Grażynę do przejścia pod jego skrzydła. Uważa, że jego pieniądze w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez jego firmę bardzo silnej pozycji na rynku filmowym.

Nie wiemy, czy Grażyna Torbicka przyjmie ofertę młodego producenta. Tak czy owak o zajęcie martwić się nie musi. Jest szefem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz członkinią Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych. Poza tym, jako jedna z najpopularniejszych w Polsce konferansjerek, zarabia na prowadzeniu imprez - nawet 10 tysięcy za jedną galę.

Zobacz wideo

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: